Nothing Phone (2) üzerinde heyecan artıyor ve Hindistan Standartları Bürosu (BIS) sertifikasyon web sitesine bakılırsa, telefonun Hindistan’da tanıtımı her an olabilir. Buna göre 91mobil, BIS web sitesinde AIN065 model numarasını taşıyan bir telefon bulunmaktadır. Bunun, Nothing Phone’un (2) model numarası olduğu bildiriliyor. Ne yazık ki, BIS listesi özellikleri içermiyor. Bu ayın başlarında, bir Qualcomm yöneticisi sosyal medyaya girdi. Nothing Phone’un (2) Snapdragon 8 Gen 1+ SoC tarafından destekleneceğini duyurmak için.

Bu güçlü bir yonga seti ve birinci nesil modelde bulunan orta sınıf Snapdragon 778G+ SoC’ye göre çok büyük bir gelişme. Yine de bazıları, Nothing’in bir sonraki ahizesini şu anda mevcut olan en güçlü ve enerji açısından verimli Snapdragon yongası olan Snapdragon 8 Gen 2 SoC ile paketlemesini umuyordu. Öte yandan, Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setini kullanmak, yeni modeli fiyatlandırma söz konusu olduğunda hiçbir şeyin daha cömert olmasına izin verebilir.

91 cep telefonuna göre Nothing Phone (2), 120 Hz yenileme hızına ve FHD+ (1080p) çözünürlüğe sahip 6,67 inç AMOLED ekrana sahip olacak. Cihaz, 256 GB’a kadar depolama ile birlikte 12 GB’a kadar RAM’e sahip olmalıdır. Söylentilere göre kamera dizisi, birincil, ultra geniş ve teleskopik kameraları destekleyen üçlü bir 50MP sensör içerir. Öne bakan 32 MP kamera, özçekimleri ve görüntülü sohbetleri yönetecek. Işıkları açık tutmak, 67W’da hızlı şarj olacak 5000mAh pil olacaktır. Android 13’ün önceden yüklenmiş olması bekleniyor.

Bu yılın ikinci veya üçüncü çeyreğinde Hindistan’da piyasaya sürülen Nothing Phone’u (2) görebildik. Geçen Temmuz ayında ABD lansmanı yapılmadan piyasaya sürülen birinci nesil Nothing Phone’un (1) aksine, bu yılın başlarında Nothing CEO’su Carl Pei, ABD pazarının Nothing’in bir numaralı önceliği olduğunu söyledi. Ocak ayında, Nothing Phone’un (1) piyasaya sürülmesinden yaklaşık altı ay sonra, telefon özel bir beta programı aracılığıyla eyaletlerde satışa sunuldu.
Daha geçen hafta şirket, hem iOS hem de Android cihazlarla çalışan Nothing Ear (2) kulaklıklarını duyurdu. Giyilebilir aksesuar, aynı anda iki cihaza eşzamanlı bağlantı sağlayabilir ve dikkat dağıtıcı arka plan gürültüsünü engellemek için ANC’ye sahiptir. Yeni gerçek kablosuz stereo kulaklıkların fiyatı 149 ABD dolarıdır ve ürünün satışı yarın, 28 Mart’ta başlar.



telefon-1