Bugünkü Wordle’a yenildiniz mi? 26 Mart’ta Wordle’a (#645) verilen yanıtın yanı sıra, yanıtı kendiniz bulmanıza yardımcı olacak bazı yararlı ipuçlarını burada bulabilirsiniz. Cevabı sayfanın en altına yerleştirdik, böylece siz ipuçları üzerinde çalışma fırsatı bulamadan sürprizi mahvetmeyeceğiz. O halde, dünkü cevabın bir özetiyle başlayarak konuya girelim.

Dünün Wordle yanıtı

Oyuna yeni başlayanlar veya oyunu her gün oynamayanlar için dünkü Wordle yanıtını kendimize hatırlatarak başlayalım.seçmen” Yani bugün Wordle’ın cevabının kesinlikle bu olmadığını söyleyebiliriz. Şimdi, bunu akılda tutarak, bu Wordle başlangıç ​​sözcüklerinden birini kullanarak belki bir kez daha deneyin ve şansınız yoksa geri dönün. Burada bekliyor olacağız.

Bugünün Wordle için ipuçları

Hala anlayamıyor musun? Bugünün Wordle yanıtı burada, aşağıda. Ama önce, bir şey daha: Çözümü ele vermeden bulmanıza yardımcı olabilecek üç ipucuna bir göz atalım, böylece galibiyet serinizi canlı tuttuğunuz için kendinizi suçlu hissetmenize gerek kalmaz – sonuçta biraz emek harcarsınız! Ya da cevap için kaydırmaya devam edin.

  • Bugünün Wordle’si U harfiyle başlıyor.
  • Bugünün Wordle’ı toplam üç sesli harf kullanıyor.
  • Bugünün Wordle’ı bir şeyi geri almayı içeriyor.
wachiwit – stock.adobe.com

Bugünün Wordle yanıtı

Şanssız? Dert etmeyin – hepsini alamazsınız! Galibiyet serinize devam etmek için bugünün Wordle cevabını görmek istiyorsanız, cevabı aşağıda bulabilirsiniz.

Bugünkü Wordle’ın cevabı…

ÇÖZÜN

Bugünün Wordle tanımı

Ve arkadaşımız ChatGPT’ye göre bunun anlamı şu: “Çözme, bir ip, ayakkabı bağı veya kurdele gibi bir şeyin düğümünü veya bağını bağlı olduğu şeyden ayırmak veya serbest bırakmak için çözmek veya gevşetmek anlamına gelir. . Çözme eylemi, “bir düğümü çözmek” veya “bir sorunu çözmek” ifadesinde olduğu gibi, genellikle bir kısıtlamanın veya sorunun çözülmesi için bir metafor olarak kullanılır. Boşanmanın yaygın bir ifadesi olan “düğümü çözmek” ifadesinde olduğu gibi, bir ilişkiyi bitirme veya bir ilişkiye hizmet etme eylemine de atıfta bulunabilir.

Yarınki Wordle için ipuçları

Wordle tamamen şans gibi görünebilir, ancak birkaç tahminde mümkün olduğunca çok ipucu elde etmenize yardımcı olacak birkaç iyi uygulama vardır, bu da bitmeden önce son kelimeyi bulmanızı çok daha olası kılar. ya da üzgün. En önemli tahmin ilk tahmininizdir ve işin püf noktası ünlüleri (A, E, I, O ve U) doldurmaktır.

İnsanların şans eseri bulduğu bazı popüler başlangıç ​​sözcükleri “elveda”, “medya”, “ortaya çık” ve “radyo” dur. Sadece çift harfli bir kelime seçmediğinizden emin olun, yoksa değerli tahminlerinizi boşa harcarsınız. Buradaki amaç, gizemli kelimenin hangi ünlüleri içerdiğini bulmaya çalışmak, ardından ortak ünsüzleri katmanlamak ve oradan kapatmaktır.

İlkinin size iyi bir atlama noktası verdiğini varsayarsak ikinci kelimeniz, R, S ve T gibi yaygın ünsüzlere daha fazla dayanmaya başlamalıdır. Burada gördüğümüz daha iyi kelimeler “sert”, “öfkeli”dir. “,” ve “kefaret.” Bir önceki turdan gri görünen harfleri asla yeniden kullanmak istemezsiniz – bunların kelimede olmadığını bilirsiniz.

Artık bunların hepsi çözüldü ve tanım halledildi ve yarının Wordle’ını ezmek için bazı ipuçlarıyla donandınız, işte bugün deneyebileceğiniz Wordle gibi bazı oyunlar.
genel-19