Bütçeye önem veren girişimciler ve başlangıç ​​aşamasındaki startup kurucuları dikkate alıyor – erteleme zamanı değil. 20 Nisan’da Boston’da TechCrunch Erken Aşama 2023’e erken kayıt fiyatlandırması için yalnızca 7 günümüz kaldı.

Beklemeyin… erken kalkan alır…TASARRUF: 249$’lık bir kurucu kartı satın alın ve 1 Nisan’da fiyatlar yükselmeden önce 200$ tasarruf edin – bu şaka değil.

TC Erken Aşama, işletmenizin başarılı olmasına yardımcı olmak için uzmanlarla uygulamalı eğitim aldığınız tek etkinliğimizdir. Başlatma çarkını yeniden keşfetmenize gerek yok — bir dizi uzmanlık alanında önde gelen uzmanlara erişebileceksiniz.

Bu bir günlük başlangıç ​​eğitim kampı sırasında, yasal sorunlar, bağış toplama, pazarlama, büyüme, ürün-pazar uyumu, satış konuşması, işe alma ve daha fazlası hakkında bilgi edineceksiniz. 40’tan fazla ilgi çekici sunumdan, çalıştaydan ve etkileşimli Soru-Cevap içeren yuvarlak masa toplantılarından ve ağ oluşturmak için bolca zamandan bahsediyoruz.

İşte dokunduğumuz konulardan sadece birkaç örnek. Etkinlik gündeminde listelenmiş çok daha fazlasını bulacaksınız.

TAM’ınızı Nasıl Anlatırsınız: Construct Capital’den Dayna Grayson, ekonomimizin en temel ve en çökmüş endüstrilerinin yeniden inşasına yatırım yapıyor. Analog bir dünyada şekillenen imalat ve lojistik gibi sektörler ileri teknoloji tarafından ihmal edilmiştir. Dayna, fikrin ötesinde, kurucuların piyasaya nasıl girecekleri ve sonunda onu nasıl bozacakları da dahil olmak üzere yatırımcıları TAM’lerine nasıl yönlendirebileceklerinden bahsedecek.

Hızlandırıcılar ve İnkübatörler Hakkında Nasıl Düşünülür: Kurucular genellikle bir inkübatör veya hızlandırıcıya dahil olmaları gerektiğini duyarlar, ancak erken aşamadaki kurucuların bu tür başlangıç ​​destek ekosistemlerine başvurmaları için “doğru” zaman ne zaman ve kabul edilirlerse en iyi nasıl etkileşim kurabilirler? Bu konuşmada, Harvard Innovation Labs yönetici direktörü Matt Segneri, başlangıç ​​aşamasındaki kurucular için mevcut olan inkübatör ve hızlandırıcı türlerinden, startup’ların başvurmadan önce dikkate alması gerekenlere ve bu ekosistemlerden en iyi şekilde yararlanmaya yönelik ipuçlarına kadar her şeyi ele alacak.

Düşen Bir Piyasada SV Dışında Nasıl Yükseltilir: Silikon Vadisi’nin finansman piyasası, makroekonomik koşullara dünyanın başka yerlerinden daha fazla bağışık olma eğilimindedir. Peki Vadi balonunun dışında nasıl yükseltirsiniz? General Catalyst’ten Mark Crane, Avrupa’nın her yerinden hem kurucu hem de VC tarafında geniş bir deneyime ve ayrıca kuzeydoğu ABD’deki finansman ortamı hakkında sağlam bir anlayışa sahiptir, bu nedenle nasıl hayatta kalınacağı ve başarılı olunacağı konusunda pratik tavsiyeler verecektir.

TechCrunch Early Stage’de, başlangıç ​​başarısı için gerekli olan konular ve beceriler hakkında daha derin bir çalışma anlayışı ile ayrılacaksınız. Kurucular erken dönem kurucu biletiyle 200$ tasarruf ediyor — üniversite öğrencileri sadece 99 $ ödüyor!genel-24