Sadece üç ya da dört yıl önce esnek bir tasarıma ve kabul edilebilir bir kullanım derecesine sahip çalışan bir katlanabilirin uzak bir rüya gibi göründüğüne ve şimdi çok iyi incelenmiş olanı satın alabileceğinize inanabiliyor musunuz? Galaxy Z Fold 3 5G, 299,99 dolardan başlayan fiyatlarla mı?

2021’de piyasaya sürülen kesinlikle çok yönlü, inkar edilemez derecede güçlü ve neredeyse şaşırtıcı derecede rafine ahize teknik olarak hala müstehcen bir 1.799,99 $ olarak fiyatlandırılırken, (birçok) yüzlerce doları kurtarmak, geçen yıl içinde açıkça daha kolay ve daha kolay hale geldi.

Şimdiye kadarki en büyük anlaşma (koşulsuz) Amazon’dan birkaç ay önce geldi, ancak bir veya iki çemberin içinden atlamak istiyorsanız, Best Buy şimdi rakipsiz yeni bir promosyonla ezeli rakibini geride bırakıyor.
Farklı satıcılar tarafından farklı ürünler için yürütülen birçok farklı anlaşmayla ilgili olarak bugünlerde bu kelimeyi çokça görüyor olabilirsiniz, ancak bu özel durumda, kimsenin bir Snapdragon 888 için 299,99 $ fiyatını nasıl geçebileceğini gerçekten anlamıyoruz. güçlü Katlanabilir 7,6 inç Dinamik AMOLED 2X ekrana ve 6,2 inç 120 Hz kapak ekranına sahip Galaxy Z Fold 3… takassız.
Bu inanılmaz 1.500 $ (!!!) indirime hak kazanmak için karşılamanız gereken özel gereksinimler, muhtemelen beklediğiniz kadar rahatsız edici değil, özellikle yeni bir kablosuz hizmet hattı veya yeni bir kablosuz hizmet hattı açmak isteyen AT&T müşterilerini hedefleyen yeni öldürücü anlaşma ile. tamamen hesap.
Bu biraz kısıtlayıcı geliyorsa, fazladan 100 ABD doları ödemek size AT&T’deki mevcut cihazınızı yükseltme özgürlüğü verecektir. Samsung’un inanılmaz uygun fiyatlı Galaxy Z Fold 3’ü veya hatta telefonu Verizon’da yeni bir hat, yeni hesap veya yükseltme ile etkinleştirin.
Ne yazık ki (ve tamamen şaşırtıcı olmayan bir şekilde), bu iki taşıyıcıdan birinde ön aktivasyon burada bir zorunluluktur, ancak bu sizi daha iyi hissettirecekse, bu büyük ölçüde indirimli fiyatı bir kerede öksürmek veya 36 aylık taksitlere bölmek arasında seçim yapabilirsiniz. En azından söyleyebileceğimiz kadarıyla, ekli başka bir dizi yok ve her ne kadar Z Fold 4 açıkça daha iyi, Galaxy Z Fold 3 hala şüphesiz 2023’te paranın satın alabileceği en iyi katlanabilir telefonlartelefon-1