Oma Fertility, tüp bebek tedavisini iyileştirmeyi misyon edinmiştir. Şirket, müşterilerine daha iyi teknoloji, saygılı bakım ve etik fiyatlandırma sunarak bunu başardığını söylüyor. 2020’de Gurjeet Singh tarafından kurulan şirket, üç turlu finansmanla 71,5 milyon dolar topladı. Chrissy Meyer ve Root Ventures son iki tura yatırım yaptı.

Gurjeet’in yaklaşan bir toplantıda konuşma yapması beni heyecanlandırıyor. TechCrunch Canlı 29 Mart günü saat 12:00 PDT’deki etkinlik. Etkinlikte Oma Fertility yatırımcısı Chrissy Meyer de konuşuyor. Röportajı TechCrunch’ın Donanım Battlefield editörü Neesha Tambe yürütüyor.

Chrissy Meyer donanımı biliyor. Beş yıl mühendis program yöneticisi olarak çalıştığı Apple’da yaklaşık altı yıl geçirdi. 2013’te Apple’dan ayrıldıktan sonra, iddialı girişimin kurucu ekip üyesi olduğu Pearl Automation’a katılmadan önce Square’de bir yıl mühendislik programı yöneticisi olarak çalıştı. Yaklaşık altı yıldır Root Ventures’ta çalışıyor ve burada tohum ve tohum öncesi turlarda 1 ila 3 milyon dolarlık çekler yazıyor.

Bu harika bir sohbet olacak ve umarım siz de eğlenceye katılabilirsiniz. Onun kayıt olmak ücretsiz ve bu etkinliğe katılın. Sanal kapılar 11:30 PDT’de açılır ve görüşme 12:00 PDT’de başlar. Kaydolursanız, Saha Antrenmanı’na kaydolabilir ve Gurjeet ile Chrissy’ye sorular sorabilirsiniz.

Buradan Kaydolungenel-24