Nintendo Entertainment Podcast’i burada! Ve dört kişilik ekibin, çok sayıda haber ve düşmüş sistem için bir anma töreni arasında tartışacak çok şeyi var!

Ama önce! Ekip, oyun istismarlarını tartışıyor! Geri dönen Falcon Faith, The Sims, Walking Dead VR ve daha fazlasını tartışıyor! Scott nihayet Tower of Fantasy gibi şeyler hakkında konuşabilir! Yani burada NDA liplock yok! Will, işaretlerini, FEH’yi ve daha fazlasını kullanmayan Splatoon 3 oyuncularına saldırıyor. Son olarak Todd, Bayonetta Origins’ten, oyun hakkındaki düşüncelerinden ve incelemesinin ne zaman çıkacağından bahsediyor!

Ardından, haberlerde ekip yeni Fire Emblem Engage DLC fragmanından ve çoklu evren hikayesinden bahsediyor! Bununla ilgileniyorlar mı? Ayrıca PAX East devam ediyor, Tears of the Kingdom bazı yeni oynanış özelliklerine sahip olabilir, Animal Crossing’in bir “bitiş tarihi” var, iki klasik seri remaster’lar veya yeni başlıklar alabilir ve daha fazlası!

Son olarak, ana etkinlikte ekip Zaman Tapınağı’na girer ve onlar için eShop’lar kapanmadan önce Wii U ve 3DS’ye dair en sevdikleri anılar hakkında konuşurlar!

Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve Nintendo Entertainment Podcast’in keyfini çıkarın!

Podcast’in gelecekteki bölümleri için temaları açmak için SİZİN önerilerinizi istediğimizi unutmayın! NES, SNES, N64, Game Cube, Game Boy, Game Boy Color, Game Boy Advance veya Nintendo DS önerilerinizi Twitter üzerinden gönderin! Tri-Force Todd’a şu adresten ulaşabilirsiniz: @Guardians_ComicTellius Tyler’da @TylerKelbaugh94Skull Kid Scott şirketinde @SithScott veya Wario Will’de @shadowz596! VE, bize podcast tanıtıcımızdan ulaşabilirsiniz @NEPPodcast!

oyun-4