Moto G53 serisi, seriye yeni bir üye ekliyor, Moto G53s 5G. Sözde akıllı telefon şimdi ilk kez Google Play Console’da çevrimiçi olarak tespit edildi ve bu, telefonun beklenen yonga seti ve diğer teknik özelliklerine işaret ediyor. Telefonun, kaputun altında bir Snapdragon 480 SoC ile donatıldığı listeleniyor. Liste ayrıca 2.0 GHz’de çalışan iki performans çekirdeği ve 1.8 GHz’de çalışan altı verimlilik çekirdeği önerir. Motorola, bu yılın başlarında Moto G53 5G’yi piyasaya sürdü.

göre bir rapor MySmartPrice tarafından Moto G53s 5G, yakın zamanda Google Play Konsolunda ‘Penang’ kod adıyla listelendi. Bir Snapdragon 480 SoC olabilecek bir Qualcomm Snapdragon SM4350 SoC tarafından desteklendiği söyleniyor. Liste ayrıca, telefonun 4 GB RAM taşıyacağını ve kutudan çıkar çıkmaz Android 13 tabanlı MyUX kaplamasını çalıştıracağını gösteriyor. Ek olarak, akıllı telefon, listeye göre, 2.0GHz hızında iki Kryo 460 çekirdeği ve 1.8GHz hızında altı Kryo 460 çekirdeği çalıştıran CPU’sunu da gösteriyor.

Liste ayrıca Motorola’nın yaklaşmakta olan G serisi telefonunun Adreno 619 GPU ile geleceğini gösteriyor. Ayrıca, ekran özelliklerinin tasarımı da tüyo verilmiş. Moto G53s 5G, 720 x 1600 piksel çözünürlüğe sahip bir HD+ ekrana sahip olabilir. Ancak ekran boyutu henüz belirlenmedi. Motorola henüz bununla ilgili herhangi bir ayrıntı açıklamadı. Yaklaşan akıllı telefonun bu yıl piyasaya çıkması bekleniyor.

Bu arada Motorola, Moto G13’ü 29 Mart’ta Hindistan’da piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Şirket lansmanı e-ticaret platformu Flipkart’ta bir açılış sayfası aracılığıyla onayladı. Yaklaşan telefonun bazı temel özellikleri de tasarımıyla birlikte gösterildi. Yaklaşan Moto G13, Mali G52 GPU, 4 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile eşleştirilmiş bir MediaTek Helio G85 SoC ile donatılacak.

Moto G53s 5G, bu yıl Ocak ayında dünya çapında piyasaya sürülen Moto G53 serisine bir ek olacak. Akıllı telefon bir Snapdragon 480+ SoC tarafından desteklenmektedir ve 128 GB dahili depolama ile 4 GB RAM barındırmaktadır.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8