eğer farkındaysan ahmet en iyi Jar Jar Binks’in arkasındaki hareket yakalama aktörüydü. Hayalet Tehditmuhtemelen aktörün geçmişteki (ve belki de hâlâ da öyle olan) karakteri canlandırdığı için acı çektiğini de biliyorsunuzdur. Yıldız Savaşları tarih. Ve eğer bunu biliyorsan, büyük ihtimalle bundan memnun kalmışsındır. en iyisini görmek içinde bu haftaki bölüm ile ilgili mandaloryalı, ve sonunda olumlu bir deneyim yaşama şansı bulduğunu bilerek Yıldız Savaşları ama görünüşü onun için kolay bir karar değildi.

Bilmiyorsanız, Best açıkça onun hakkında konuştu. akıl sağlığı mücadeleleri sonrasında Yıldız Savaşları Hayranları Jar Jar’ı oynadığı için onu yıllarca azarladı (tıpkı onunki gibi). Hayalet Tehdit yardımcı yıldız Jake Lloyd maalesef acı çekti). Best’in birlikte yarattığı Jedi Kelleran Beq’i oynaması için teklif geldiğinde Yıldız Savaşları oyun şovu Jedi Tapınağı Mücadelesi— Disney+ serisinde mandaloryalı, anlaşılır bir şekilde tereddütlüydü. adresindeki bir röportajdan StarWars.com:

“Açıkçası bunu düşünmem gerekiyordu. içinde bulundum Yıldız Savaşları dünya çok uzun bir süredir ve benim hikayem çok hızlı bir duygu yolculuğu. Yani geri geliyor Yıldız Savaşları benim için kolay bir karar değildi. Hemen evet diyebileceğim bir şey değildi. Biraz üzerinde marine etmek zorunda kaldım. Demek istediğim, heyecanlandım. İnsanların gerçekten ne kadar umursadığımı anladıklarını sanmıyorum Yıldız Savaşları. Gerçekten umursuyorum. Hikaye anlatımını, mitolojiyi, hayranları gerçekten çok önemsiyorum. Gerçekten istiyorum Yıldız Savaşları teslim etmek ve eğer buna engel olursam, o zaman içinde olmamam gerekir. Hikayeden daha büyük olmak istemiyorum. Mitolojiden daha büyük olmak istemiyorum. Katkıda bulunmak istiyorum, eklemek istiyorum. Bu yüzden bir dakikamı aldı.”

Asla bir Jar Jar Binks savunucusu olmayacağım ama aynı zamanda karakterin yüzde 100 George Lucas’ın kafasından geldiğini veya en azından Lucas’ın ekrana gelen her şeyi onayladığını düşünüyorum. Best’i hiç suçlamıyorum. Bu yüzden, görünüşünün franchise’a gölge düşürebileceğinden endişelendiğini söylediğini duymak, benim için gerçekten yürek burkan. koyacağı fikri Yıldız Savaşları her şeyden önce, franchise ona bu kadar zarar verdikten sonra, sadece … şaşırtıcı.

20 yılı aşkın tacizden sonra, hiç kimse konuk olarak televizyona çıkmış gibi davranmamalı. mandaloryalı neyi telafi ediyor Yıldız Savaşları hayranlar, onu şimdi görmekten ne kadar memnun olurlarsa olsunlar veya yeniden ortaya çıkışını bir tür kefaret hikayesi olarak görüp görmediklerine bakmaksızın Best’i bağladı. Ama Kellran Beq’i devreye sokmak Yıldız Savaşları canon – ve onu Grogu’nun hikayesinde önemli bir karakter yapmak – en iyi şey mandaloryalı epey bir sürede yaptı. Amaçlanan kelime oyunu yok.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.



genel-7