Kısa bir süre önce oyuncular, beta sürümü sayesinde Blizzard’ın ikonik hack-and-slash serisinin en son oyunu olan Diablo 4’ü deneme fırsatı buldu. İçinde, oyunun kampanyasının hem Prologue hem de Act 1’i, sınıflarının her biri gibi oynanabilir. Hayranlar, betanın 25. seviye sınırına doğru ilerlerken, kışla kaplı Fractured Peaks bölgesini keşfedebilir, sınıf yapılarını deneyebilir ve Diablo 4’ün vites ilerleme sistemiyle etkileşime geçebilir.

Oyunun bu son yönü ilginç bir derinliğe sahip. Daha yüksek Öğe Gücü, Saniye Başına Hasar ve Zırh değerlerine sahip silahların ve zırh parçalarının Diablo 4’te her zaman daha iyi olacağını varsaymak mantıklıdır, ancak serinin kıdemlileri aksini bilir. Bu sayılar Yapmak önemlidir, ancak çoğu durumda, daha düşük temel istatistiklere sahip teçhizat, ancak yapınızı tamamlayan bonuslar ve özel efektler, bir bakışta daha iyi görünen öğelerden daha iyi performans gösterecektir. Yeşil sayılar tüm hikayeyi anlatmaz.

Erken Erişim beta sürümünü oynarken, becerilerimle olabildiğince çok sinerjiden yararlandığımdan emin olmak için her ganimet parçasının açıklamalarını dikkatlice okuyarak bunu aklımda tuttum. Diablo gibi ARPG’lerin pay Yine de gözden geçirilecek kelime ve sayılar var ve bu nedenle, düşüşleri incelemeye ve karşılaştırmaya çalışırken potansiyel olarak önemli ayrıntıları gözden kaçırmak kolaydır.

Ekipmanınızı optimize etmeyi umursuyorsanız, Gelişmiş Araç İpucu Karşılaştırma’yı etkinleştirmek bir zorunluluktur. (İmaj kredisi: Windows Central)genel-20