Binbaşılar kırmızı halıda.

2021’de burada görülen Jonathan Majors, Cumartesi günü New York’ta tutuklandı.
Fotoğraf: Zengin Öfke (Getty Resimleri)

Jonathan Majors, canlandıran aktör hain Kang içinde Marvel Sinematik Evrenitutuklandı ve suçlandı bu hafta sonu New York’ta iddia edilen bir aile içi anlaşmazlığın ardından. TMZ ilk önce haberi verdi.

Cumartesi sabahı 911’i arayan polis, saldırıya uğramış gibi görünen 30 yaşında bir kadın buldu. bu kadın Binbaşı dedi vurmak o “eli açık olarak yüzünü yaralamak, şiddetli ağrıya ve kulak arkasında yırtık oluşmasına neden olmak” suç duyurusunda bulunuldu. ABC Haberleri diyor. Olay yerine gelen polis, yaralı kadını görünce Binbaşı’yı gözaltına aldı.

Oyuncu günün ilerleyen saatlerinde mahkemeye çıkarıldı ve üçüncü derece saldırı, ikinci derece ağırlaştırılmış taciz, ikinci derece taciz ve üçüncü derece saldırı girişimi olmak üzere iki kabahatle suçlandı. 8 Mayıs’ta yapılması planlanan bir sonraki mahkeme görünümü ile serbest bırakıldı.

Majors sözcüsü “Yanlış bir şey yapmadı” bir açıklamada söyledi. “Adını temize çıkarmak ve bunu temizlemek için sabırsızlanıyoruz.”

Tutuklama ve suçlamalar, Majors’ın şöhretinin tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğu bir zamanda gerçekleşti. HBO şovundaki çalışmalarından ilk kez ulusal tanınırlık kazandıktan sonra Lovecraft Ülkesi ve film San Francisco’daki Son Siyah AdamMajors, birçoğu 2023’ün başlarında sinemalarda olan daha büyük filmlerde rol almaya başladı. devamı vardı inanç III Başlık karakterine rakip olan bir çocukluk arkadaşını canlandırdığı, birlikte Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumaniaönümüzdeki birkaç yıl boyunca devam etmesi planlanan bir karakter olan Kang’ı canlandırdı. Marvel hikaye anlatımı.

Tutuklama ve suçlamaların bunlardan herhangi birini değiştirip değiştirmeyeceği henüz bilinmiyor, ancak Binbaşılar filmde yer almıştı. olaylardan sonra bunları çekmeyi seçen ABD Ordusu için reklamlar. Ordu Kurumsal Pazarlama Ofisi CNN’e yaptığı açıklamada, “Bay Majors, suçu kanıtlanana kadar masum olsa da, sağduyu, bu iddialarla ilgili soruşturma tamamlanana kadar reklamlarımızı çekmemizi gerektiriyor” dedi.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7