Son birkaç gün içinde Amazon web sitesine gittiniz mi? Değilse, baharın en büyük satışını neredeyse kaçırdınız. Çünkü en büyük online mail order şirketi, 27 Mart’tan 29 Mart’a kadar makaleleri toplu olarak indiriyor. Promosyon başlar başlamaz, bu yazıda en iyi fırsatları bulacaksınız ve elbette size gerçekte ne kadar tasarruf edebileceğinizi de söyleyeceğiz.

Amazon Prime Day, her internet kullanıcısı için en popüler tasarruf günlerinden biridir. Amazon, pazarlık avcılarını Mart ayı başlarında binalarından çıkarmak istiyor ve çok çeşitli alanlardan çok sayıda öğeyi azaltıyor. Tabii ki, size hangi anlaşmaların gerçekten değerli olduğunu söyleyeceğiz. Bu nedenle, hiçbir şeyi kaçırmamak için NextPit’te düzenli olarak tekrar kontrol edin.

İçindekiler:

Amazon’un bahar promosyonu ne zaman başlıyor?

Bahar kampanyası resmi olarak 27 Mart saat 18:00’de başlayacak ve ardından ilk fırsatlar başlayacak. Ardından final, son tekliflerle birlikte 29 Mart saat 23:59’da yapılacak. Size baharın en iyi Amazon fırsatlarını sunmak için Pazartesi gününden itibaren seçimimizi burada sunacağız. Topluluk için heyecan verici herhangi bir anlaşma buldunuz mu? O zaman onları yorumlara yazın!

Not: Bahar kampanyasından Amazon Prime Day’den farklı olarak tüm Amazon müşterileri yararlanabilir. Yine de nakliye masraflarından tasarruf etmek ve yeni teknoloji tekliflerinizi mümkün olan en kısa sürede almak istiyorsanız, Amazon Prime’ı burada 30 gün ücretsiz deneyin.

Size mümkün olan en iyi fırsatları sunmak için fiyatları internetteki güncel oranlarla karşılaştırıyoruz. Çevrimiçi perakendeci, indirimlerini, bazıları yıllardır yürürlükte olan üreticinin tavsiye ettiği perakende fiyatlarına dayandırır.

Amazon Prime Music, Kindle & Co.: Uygun fiyatlarla Amazon hizmetleri

Her zamanki gibi Kindle & Co.’dan popüler Amazon hizmetleri için özel teklifler bekliyoruz. 27 Mart’ta size tam olarak hangi fırsatların dahil olduğunu ve bunlardan ne gibi avantajlar elde ettiğinizi anlatacağız.

Echo Dot veya Show: Güvenli Alexa şimdi ucuz

Popüler Echo cihazları için heyecan verici fırsatlar olmadan bir Amazon tasarruf kampanyası ne olurdu? Bahar kampanyası sırasında yine bol teklifler olmalı. Maalesef indirim olup olmayacağı henüz netlik kazanmadı ancak promosyon döneminde popüler cihazlara daha ucuza sahip olabileceğinizi varsayıyoruz. Daha fazla bilgi 27 Mart saat 18:00’de gelecek.

Apple, Samsung, Xiaomi & Co.: Baharın en iyi akıllı telefon fırsatları

“Akıllı telefonlar” bölümünde yine çok sayıda ilginç teklif bekliyoruz. Prime Days’in zaten gösterdiği gibi, Amazon burada cimri değil ve çok çeşitli en iyi cihazları gerçekten düşük bir fiyata sunuyor. Ancak burada da ancak kampanya gerçekten başladığında daha fazlasını öğreneceğiz. Tabii bunu ilk olarak bu bölümde duyacaksınız.

Vakum robotları veya akıllı termostatlar: sizin için en iyi akıllı ev fırsatları

Akıllı ev fırsatlarıyla ilgileniyorsanız, bahar kampanyasında aradığınızı burada mutlaka bulmalısınız. Akıllı kapı zilleri, vakum robotları veya termostatlar – en büyük çevrimiçi postayla sipariş şirketinde genellikle enerji tasarrufu ve güvenlik konularında çok sayıda teklif vardır. Pazartesiden itibaren elbette daha fazlasını öğreneceğiz.

QLED veya OLED: Aksiyonun en iyi TV fırsatları

Yeni bir Smart TV satın almak isterseniz, şu seçeneğiniz vardır: yeni Amazon Fire TV’ler veya bahar indirimi sırasında tekliflerden birini güvence altına alın. Fırsatlarda LG, Samsung veya Sony’nin bulunup bulunamayacağını şu an için bilmiyoruz – ancak bu noktada size söyleyeceğiz.

Burada oyuncular mutlu: Bir bakışta en iyi oyun fırsatları

Oyuncular için bu tür anlaşma günleri elbette tam bir altın madeni. Çünkü oyun bilgisayarı için çevre birimleri bazen değerli hale gelebilir. Ayrıca burada çok sayıda heyecan verici teklif bekliyoruz. Hiçbir şeyi kaçırmamak için düzenli olarak uğramalısınız.

Amazon’un yılın ilk tasarruf kampanyası

Amazon’un 2023’teki ilk büyük tasarruf kampanyasını kar kralları gibi şimdiden dört gözle bekliyoruz. Sizin için bir şey yoksa endişelenmenize gerek yok çünkü 2023’ün ilk Prime Day sizin için zaten büyük ve şişman 11 Temmuz işaretlendi Takvim.

Bir pazarlık sağlayabildiniz mi? Kaçırdığımız herhangi bir anlaşmanız var mı? Ardından yorumlarda toplulukla paylaşın!genel-27