kapabilirsin Dell’de Xbox Elite Series 2 denetleyicisi yalnızca 130 ABD doları karşılığında (normalde 180 dolar). 50 $ indirim sadece siyah renk seçeneği için geçerlidir.

Xbox Elite Series 2 denetleyicisi, standart Xbox denetleyicisine benzer bir şekle ve boyuta sahiptir ancak üst düzey oyun için tasarlanmış çok sayıda bonus özelliği içerir; ekstra düğme görevi gören arka kanatçıklar ve birden çok değiştirilebilir D-pad’li modüler tasarım, parmak çubukları ve pedallar, ayrıca tercihlerinize göre ayarlanabilir tetikleme hassasiyeti. Ayrıca üç adede kadar özel düğme düzeni programlayabilir ve gerektiğinde bunlar arasında çalışırken değiştirebilirsiniz. Gamepad şarj edilebilir bir pil, şarj yuvası ve koruyucu taşıma çantasıyla birlikte gönderilir.

Diğer Xbox denetleyicileri gibi, Xbox Elite Series 2 de Bluetooth aracılığıyla Xbox Series X|S, Xbox One, Android ve iOS cihazları ve Windows 7 veya sonraki sürümleri çalıştıran Windows PC’ler ile çalışır; ancak bazı işlevler yalnızca Windows 10 ve 11’de çalışır.

Daha fazla Xbox fırsatı arıyorsanız ve henüz Game Pass’e katılmadıysanız veya aboneliğinizin süresi dolduysa, Xbox Game Pass Ultimate’a her zamanki 15$ yerine şimdi yalnızca 5$’a katılabilirsiniz. Katılmak, Microsoft Store indirimleri gibi diğer üyelik avantajlarının yanı sıra Xbox ve Windows’ta oynamak veya mobil cihazlarda akış yapmak için tonlarca harika oyunun kilidini açacaktır.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1