UFC hayranları için Vera ve Sandhagen mutlaka izlenmesi gereken bir maç ama ya UFC canlı yayınını nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyorsanız? Merak etme. Bunun için buradayız. Ana kartı kimin kazanabileceğine dair pek çok tartışmayla, bunu kaçırmak istemeyeceksiniz, bu yüzden UFC dövüşünü izlemenin en iyi (ve tek) yolunu açıklamaya hazırız. Yurt dışına seyahat ediyorsanız ne yapacağınıza bile baktık.

ESPN Plus’ta UFC canlı akışını izleyin

ESPN

ESPN+, UFC ile ilgili her şeyin özel evidir, bu nedenle çoğunun aslında çok pahalı olmadığını görmek harika. Bazı UFC görüntüleme başına ödeme mevcut olsa da, bunun gibi birçok kartı ayda yalnızca 10 ABD Doları veya yılda 100 ABD Doları karşılığında görmeye devam edebilirsiniz. Daha iyi değer elde etmek istiyorsanız, Hulu ve Disney+’ı birbirine bağlayan size ve ev halkınıza birçok seçenek sunan Disney+ Paketi’ne her zaman kaydolabilirsiniz. Disney+ sayesinde Disney, Pixar, Marvel ve Star Wars ile birlikte Hulu’daki en iyi şovlar da buna dahildir. Tek başına ESPN+, spor tutkunları için mükemmel bir değerdir. MLB, NHL, NBA ve MLS oyunları dahil olmak üzere seçkin canlı etkinlikler sunar. Bunun yanı sıra kolej sporları, PGA golf, Top Rank Boxing ve dünyanın dört bir yanından çok sayıda futbol var. Ayrıca ESPN’nin tarihteki en ünlü sporculardan bazılarına derinlemesine bakışlar ve en sevdiğiniz sporlar hakkında bir yığın daha fazlasını içeren olağanüstü 30’a 30 belgesel kataloğu da var.

Bir VPN ile yurt dışından UFC canlı akışını izleyin

NordVPN şirket adı ve logosu, mavi arka planda beyaz bir daireye karşı mavi dağ zirveleri.

Yurt dışına seyahat ediyorsanız ancak yine de UFC canlı yayınına göz atmak istiyorsanız, bir sorununuz olabilir. ESPN+ tüm ülkelerde mevcut değildir ve muhtemelen ziyaret ettiğiniz ülke de buna dahildir. Çözüm? En iyi VPN’lerden birini kullanın. NordVPN bizim tavsiyemizdir. Basit uygulamasını kullanarak, ABD merkezli bir sunucu seçebilir ve ardından buna otel Wi-Fi veya benzeri aracılığıyla bağlanabilirsiniz, böylece ESPN+ hala ABD’de olduğunuzu düşünür. Ayrıca otelin Wi-Fi ağına veya ziyaret ettiğiniz herhangi bir yere bağlıyken hassas bir şey yapmanız gerektiğinde ihtiyaç duyacağınız ekstra güvenlik sağlayan süper basit bir yöntemdir. Ücretsiz NordPVN denemesi yoktur, bu nedenle kullanmak için ödeme yapmanız gerekir, ancak her kuruşuna değer. İlk ay boyunca sunulan 30 günlük para iade garantisine her zaman güvenebilirsiniz, ancak dürüst olmak gerekirse, her zaman bir VPN ile korunmak iyi bir fikirdir.
genel-19