bu Galaxy S23 serisi, Samsung’un 2023’teki fiili amiral gemisi ve Şu anda satın alınabilecek en iyi telefonlar piyasaya yeni çıkmış olabilir, ancak Koreli teknoloji devi bu yıl bizim için beklediğimizden çok daha fazlasını sunabilir. Yeni bir sızıntıya göre, Samsung’un gizli bir katlanabilir ası olabilir. yakın zamanda Twitter gönderisi ilk olarak Sammobile tarafından kapsanan özel bir makaleYogesh Brar, Samsung’un yanında üçüncü bir katlanabilir modeli piyasaya sürebileceğini iddia ediyor. Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5. Samsung söz konusu olduğunda oldukça güvenilir bir sicile sahip olan tipster, ufukta ‘Üç Katlı’ bir Samsung cihazının olabileceğine inanıyor gibi görünüyor.

Mevcut Z serisinden farklı olarak, bu cihaz üçe katlanır ve potansiyel olarak çok daha büyük bir esnek ekrana sahip olabilir. Samsung, geçmişte bu tür cihazları sergiledi, ancak olası bir lansman zaman çerçevesi hakkında hiçbir zaman yorum yapmadı. Brar, Samsung Tri-Fold’un bu yıl piyasaya çıkmasını bekliyor, ancak bu bilgiye biraz kuşkuyla yaklaşılmalıdır.

Hala beklediğimizi belirtmek gerekir. Samsung Galaxy Sekme Katlama. Söz konusu ‘Üç Katlama’nın bir akıllı telefon değil, aslında Samsung’un ilk katlanabilir tableti olması muhtemel. Ancak bu, bu noktada tamamen spekülasyon alanındadır.

Söylentilerin çoğuna göre bu, Samsung’un katlanabilir ürünleri için büyük bir yıl olacak ve sonunda Z serisine birçok önemli güncelleme geliyor. Bu, diğer birçok iyileştirmenin yanı sıra boşluğun ortadan kaldırılmasını, kırışıklığın sonunu ve Flip 5’te daha büyük bir kapak ekranını içerir.

Brar ayrıca, önceki raporların aksine “geliştirme zincirinde Galaxy S23 FE bulunmadığından” “FE hayranlarının başka yere bakması gerektiğinden” bahsediyor. Tahminlerinde doğru olup olmadığı görülecek.

telefon-1