tarafından şaşkın Resident Evil 4 Remake şifreli kilit bulmacası? Çözüm oldukça basit, ancak sorun onu nerede bulacağınızı bilmekte. Şifreli kilit, arkasında gizlenmiş faydalı bir kaynak veya burada olduğu gibi ilerlemenizi sağlamak için gerekli bir öğe olsun, Resident Evil’in temel unsurudur.

Şu anda ve son 20 yılın en iyi PC oyunlarından biri olan Resident Evil 4 Remake burada ve parlak Resident Evil 4 Remake incelememizde tartıştığımız gibi, orijinalinin hakkını veriyor. Yeniden yapımda serinin önceki hayatta kalma korku oyunlarına göre daha az bulmaca olsa da, sizi meşgul edecek çok şey var ve ikinci bölümdeki şifreli kilit bulmacası ilklerden sadece biri. Kiliseye giderken Village Chief’s Manor’da mahsur kaldıysanız ve ilerleyemiyorsanız, ihtiyacınız olan öğe zemin kattaki şifreli kilidin arkasında gizlidir, işte Resident Evil 4 Remake şifreli kilit bulmacasını nasıl çözeceğiniz .

Resident Evil 4 Remake Şifreli kilit çözümü

Malikanenin zemin katında, hikayeye devam etmenin anahtarını içeren şifreli kilitle korunan bir dolap var. Şifreli kilidin çözümü, sağınızda, merdivenlerin başındaki açık bir kitapta. Kitapta kurbanlar sıralanırken şöyle yazıyor: “Yaşlı çiftçi, en iyi mahsulü; hafif domuz çobanı, onun en şişman domuzu; dilenci büyükanne, kendi sevgili bebeği. Şifreli kilit bulmacasını çözmek ve dolabı açmak için ilk kadranı buğday resmine, ikinciyi domuza ve üçüncüyü çocuğa çevirin ve kilit açılacaktır.

Dolabın içinde, aslında üst kattaki kilitli odanın anahtarı olan kristal bir bilye var, başlı başına başka bir bilmece. Şimdilik spoiler vermeden bunu çözme şansı vereceğiz, ancak sorun yaşarsanız, Resident Evil 4 Remake Crystal Marble bulmacasının da çözümünü bulduk.

Artık Resident Evil 4 Remake şifreli kilit bulmacasını nasıl çözeceğinizi biliyorsunuz ve umarız cevabı dışarıda arayarak Chainsaw Man’in önünde dolaşarak çok fazla zaman kaybetmemişsinizdir. Hayır, biz de yapmadık… Bu sefer bittiğinde, daha birçok bulmaca, Resident Evil 4 Remake açılabilir öğeleri ve haritaya dağılmış mavi madalyonlar gibi koleksiyon öğeleri var. Resident Evil’de veya en azından Resident Evil 4’te yeniyseniz, oyunun – veya daha doğrusu Merchant’ın – sunduğu en iyi silahlar ve yükseltmeler için bir rehber de dahil olmak üzere Resident Evil 4 Remake ipuçlarımızı kullanışlı bulabilirsiniz.oyun-2