Resident Evil 4 yeniden yapımı boyunca çeşitli yerlerde oyuncular, gizli mavi madalyonları bulmalarını ve yok etmelerini gerektiren yan görevlerle karşılaşacaklar. Oyun onları sizin için işaretlese de kesin konumları her zaman o kadar belirgin değildir. Yardıma ihtiyacınız olursa taş ocağı için bu Resident Evil 4 mavi madalyon konum rehberini hazırladık.

Taş Ocağı için Resident Evil 4 Blue Madalyon Konumları (Bölüm 3):

Çiftlik madalyonları gibi, Taş Ocağı’nda da hepsi haritanızda işaretlenmiş beş mavi madalyon vardır. Bunları herhangi bir sırayla toplayabilseniz de, zaman kazanmak için konumlarını muhtemelen karşılaşacağınız sırayla listeledik. İlk ikisi tekneye giderken bulunurken, diğer üçü balık çiftliklerinde.

Mavi Madalyon # 1

Görevi aldıktan kısa bir süre sonra Taş Ocağına gireceksiniz. Bu konumda önce temizlemeniz gereken üç düşman köpek var. Sonra, yukarı bakın ve bazı ahşap iskelelerde mavi madalyonu göreceksiniz.

Mavi Madalyon #2

Bir sonraki mavi madalyon, teknenin bulunduğu bölgede yer almaktadır. Dürbünü kullandıktan sonra başka bir platforma inebileceğiniz bir merdiven göreceksiniz. Buradan aşağı kata doğru baktığınızda ahşap platformun altındaki madalyonu göreceksiniz.

Balık çiftlikleri

Sonraki üç madalyon balık çiftliklerinde bulunmaktadır. Teknenin yakıtı burada olduğu için buraya gitmelisiniz. Önce alanı tüm düşmanlardan temizlemenizi önemle tavsiye ederiz. Bu bittiğinde, bu kılavuza geri dönün.

Mavi Madalyon #3

Balık çiftlikleri artık düşmanlardan temizlendiğinden, madalyonların geri kalanını bulmaya odaklanabilirsiniz. İlki, dışında asılı bir şamandıra bulunan küçük bir kulübede bulunur.

Mavi Madalyon #4

Son madalyondan sonraki ahşap platforma ulaşana kadar devam edin. İki tuzak teli tuzağı olacak ve karşı tarafta bir sonraki madalyon var.

Mavi Madalyon #5

Son madalyondan arkanı dön ve ana hedefe giden yolu takip etmeye devam et.

Son madalyondaki tuzak telini geçecek ve tekrar suya düşeceksiniz. Oradan arkanı dön ve az önce atladığın platformun altına girebileceğini fark ediyorsun. Diğer tarafta bir sandık ve sağında son mavi madalyon var.

Tebrikler, Taş Ocağındaki tüm mavi madalyonları yok ettiniz. Tüccar’a geri dönün ve Spinels ile ödüllendirilmek için görevi teslim edin.

Daha Fazla Resident Evil 4 Okuma:oyun-6