Bir kırlangıçta yay olmaz diyorlar, peki ya piyasadaki en popüler akıllı telefonlar, tabletler, akıllı saatler ve gerçek kablosuz kulaklıklardan bazılarında bir düzineden fazla harika fırsat? Şimdi bu kulağa, hayal edebileceğiniz en güneşli bahar gününden daha fazla yüzü daha büyük bir gülümsemeye sokabilecek bir şey gibi geliyor ve bugün Cuma olduğu için, muhteşem yeni bir toparlama zamanı.

Bu, hemen hemen tüm önceki uygulamalarımızdan daha muhteşem olabilir. Samsung’un yeni Galaxy S23 ailesinden Google’ın biraz daha eski Pixel 7, Pixel Watch ve Pixel Buds Pro’ya kadar her şeyde harika, nadir ve tamamen benzeri görülmemiş indirimlerin yanı sıra üçünü bir araya getiren haftalık fırsat özetleri, sayın, üç farklı ama eşit derecede çekici iPad.

Vakit nakit olduğu için ve buradaki amacımız açıkça bu iki şeyden hiçbirini boşa harcamamanıza yardımcı olmak olduğundan, bugünün en iyi nakit tasarrufu fırsatlarını derinlemesine inceleyelim ve hızlıca tartışalım:

Bunlar şu anda mevcut olan en iyi 3 fırsat

Evet Galaxy S23 Ultra inanılmaz derecede Hala hem 256 hem de 512 GB depolama yapılandırmalarında özel gereksinimler olmadan ve kesinlikle hiçbir koşul eklenmeden indirimli, ancak bu tartışmalı olsa da theBu yazının yazıldığı sırada paranın satın alabileceği en iyi Android telefon, gerçek pazarlık avcıları pekâlâ tercih edebilir Piksel 7.
Bunun nedeni, Google’ın 6,3 inçlik güç merkezinin de şüphesiz bugün dünyanın en iyi telefonları… S23 Ultra devinden yüzlerce dolar daha ucuza mal olurken, özellikle önceden bir operatör seçmekte sorun yaşamıyorsanız.
Samsung’un Bu arada Galaxy Watch 4 Classic, Android tutkunlarının ileri yaşına rağmen edinebilecekleri en iyi akıllı saatler, güzel bir yuvarlak ekranı ve kullanışlı dönen çerçevesiyle tasarım ve yardımcı program departmanlarında parlıyor ve yalnızca GPS özellikli 42 mm’lik bir varyantta şu anda her zamankinden daha ucuza mal oluyor. Bir çalma hakkında konuşun!

Baharınızı başlatmak için diğer harika akıllı telefon teklifleri

Hayır, bayanlar ve baylar, bu azaldı Galaxy Z Fold 3 fiyatı bir yazım hatası DEĞİLDİR. Ve bir cihaz takası gerektirmez. Yapmanız gereken şey, dünyanın bir AT&T’deki en iyi katlanabilir telefonlar (veya Verizon) hemen, bu kesinlikle 1.500 $’a (!!!) varan bir indirim için yapmaya değer bir fedakarlıktır.
Veya her zaman bir vanilya için “yerleşebilirsiniz” Galaxy S23 veya 6,6 inç S23 Plus, özel bir koşul olmaksızın liste fiyatlarının altında 50 $ veya 100 $’dan.

Bu haftanın en iyi tablet fırsatları

Bu kategoriyi “etrafındaki en iyi iPad fırsatları” olarak yeniden adlandırmalı mıyız? Bu, bu hafta açıkça geçerli bir soru, ancak tüm haftaların aynı olmadığı da aynı derecede açık. Nedense bu hafta bir değil iki değil üç tane almak için ideal bir zaman. 2021’de piyasaya sürülen Pro modeli de dahil olmak üzere 2023’te mevcut olan en iyi iPad’ler, yerleşik 5G desteğiyle 400 $’lık büyük bir indirimle hala çok çekici.
Uzman bir kullanıcıysanız ve büyük boyutlu tabletlerin sıkı bir hayranıysanız, 5G özellikli tabletler arasında seçim yapmakta zorlanacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. iPad Pro 12.9 (2021) ve yalnızca Wi-Fi Biraz ekstra işlem gücü ve daha fazla depolama alanı içeren 2022 sürümü. Sonra en son (ve tartışmasız en iyi) Daha ucuz 2021 neslinin modası geçmiş “çerçeveli” tasarımına artık dayanamayan nakit sıkıntısı çeken alıcılar için iPad’i bugüne kadarki en iyi fiyatıyla temel alın.

Bütçe bilincine sahip akıllı saat hayranları sevinirler!

İkisi arasındaki seçim herkes için oldukça açık olmalı ve burada dünyanın her yerindeki en iyi akıllı saatleriyle açıkça uğraşmıyor olsanız da, para için değerleri en kötü ihtimalle sağlam.

Her bütçeye uygun mükemmel kulaklıklar

İşte biz buna, seçtikleri mobil platform, favori ses markası ve bazı cihazlara ne kadar para harcamak istediğinize bakılmaksızın her tür tüketici için harika seçeneklerden oluşan çeşitli bir üçlü diyoruz. günümüzün en iyi kablosuz kulaklıkları.
Mümkün olan en yüksek gürültü engelleme teknolojisini mi istiyorsunuz? için git Sony’nin WF-1000XM4’ü! Tamamen ANC olmadan yaşayabileceğinizi ve bir iPhone’a sahip olabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? İkinci nesil AirPod’lar (geleneksel bir şarj kutusuyla) her zaman popüler bir seçim olmuştur. Satın alınabilirlik ile güç, tasarım ve pil ömrü arasında mükemmel bir denge mi arıyorsunuz? O zaman Pixel Buds Pro sizin için doğru olabilir (kesinlikle mükemmel olmasalar da). Acele etmeyi unutmayın, çünkü tüm bu anlaşmaların süresi yakında dolabilir.telefon-1