Diablo 4’teki her oynanabilir sınıfın kendilerine özgü benzersiz bir mekaniği vardır. Düzenbazların Uzmanlıkları, Büyücülerin Büyüleri vb. Druid ile ilgili olarak, oyuncular şunlara erişebilecek: Hayvan ruhları tamirci. Bu mekanik Diablo 4 beta’da oynanabilir olmasa da, Animal Spirits’i derinlemesine açıklamak ve tam oyunda nasıl oynayacağını tahmin etmek için yeterince bilgiye sahibiz.

Diablo 4 Druid Hayvan Ruhları mekaniği

Başlamak için, Animal Spirits sistemi, Druid’in bir kurda veya ayıya dönüşme ve aynı zamanda yoldaş olarak hayvanlara sahip olma yeteneğinden yola çıkıyor. Ancak Animal Spirits ile oyuncular aynı anda dört farklı ruhtan birini seçebilecekler. Seçtikleri Hayvan Ruhu, onlara Diablo 4’te Boons adı verilen benzersiz bonuslar sunacak.

Şimdi oynuyor: Diablo 4 Erken Erişim Beta Canlı Yayını

Animal Spirits’in ne olacağı veya Nimetlerinin her birinin ne olacağı hakkında henüz bir kelime yok. Oyuncular temel hasarlarında bir artış görebilir, hayvan arkadaşlarının güçlenmesini sağlayabilir veya bazı ek savunma güçlendirmeleri alabilir, ancak bunların hiçbiri henüz Blizzard tarafından onaylanmadı.

Oyuncuların Scosglen kasabasına vardıklarında dört Hayvan Ruhundan ilkinin kilidini açacağını biliyoruz. Blizzard, oyuncuların bu kasabaya tam oyunda 15. seviyede ulaşacağını tahmin ediyor. Ne zaman olursa olsun, oyuncuların yolları bir şekilde kullanabilecekleri bir Hayvan Ruhu ile sonunda kesişecek. Oyuncular bir Animal Spirit’i ele geçirdiklerinde, onun özel Nimetinden yararlanabilecekler.

Çoğunlukla, oyuncular aynı anda yalnızca bir Animal Spirit Boon’a sahip olabilir. Bununla birlikte, oyuncular dört ruhun kilidini açtığında, aynı anda iki Boon’u aktif hale getirebilecekler. Oyuncular yeni Animal Spirits’i donattıkça, oyuncuların her bir ruhu sıralamasına izin veren bir XP sistemi sözde olacak. Oyuncular aktif ruhları için ne kadar çok XP kazanırsa, ruhun sunduğu ek pasif güçlendirmelerle sonuçlanacaktır. Mekaniğin bu kısmı, aylar önce kapalı betaya katılan oyuncular tarafından söyleniyor, bu yüzden bu bilgiyi biraz şüpheyle alın.

Bu noktada oyuncular, Blizzard’ın Animal Spirit sistemini özellikle güçlü hale getirmesini umuyor, çünkü Druid’in genel becerileri betada biraz yetersiz görünüyor. Belki de bir Animal Spirit Boon’un her zaman aktif olması, sınıfa çok ihtiyaç duyulan bir destek sağlayacaktır.

Diablo 4’teki Druid için Animal Spirit mekaniği hakkında daha fazla bilgi geldikçe bu makaleyi güncelleyeceğiz. Betada Druid olarak oynuyorsanız veya tam oyunun çıkışına hazırlanıyorsanız, tüm Genel olarak sınıfı daha iyi anlamak veya tüm Diablo 4 kılavuzlarımızı burada bulmak için Druid’in mevcut becerileri.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1