Valve, CS2 sınırlı testini başlattığı ve yeni FPS oyununu Source 2’ye getirdiği için Counter-Strike 2 çıkış tarihi resmen geliyor. Counter-Strike devam oyununa gelen yeni silahlar, görünümler, mekanikler ve haritalarla CSGO yine de devam ediyor başarılı olmak için – aslında, Counter-Strike 2 duyurusu ikonik nişancıyı Steam’de yeni zirvelere taşıdı.

Counter-Strike 2’deki tüm değişikliklere bakılırsa Valve, haritaları sıfırdan yeniden oluşturarak ve teknik performansın her yönünü iyileştirerek amiral gemisi nişancı oyununu tamamen yeniden canlandırdı. Beklenti doğal olarak yüksek – CS2 sınırlı testi yalnızca belirli oyunculara açık olduğundan, Counter-Strike hayranları çok oyunculu oyuna olan sevgilerini CSGO’ya sürüler halinde giriş yaparak gösteriyor.

19 Şubat’ta CSGO, 1.324.000 ile tüm zamanların eşzamanlı oyuncu rekorunu kırdı. O zamanlar rakipsiz görünüyordu. Ancak CS2’nin gerçekten gerçekleşmekte olduğu haberiyle, birdenbire her şey mümkün görünüyor – CSGO oyuncuları en son Steam rekorunu sudan çıkardı.

25 Mart’ta 1.507.212 kişi aynı anda CSGO oynamak için giriş yaptı. Counter-Strike Global Offensive’i, 2018’de aynı anda 3.257.248 oyuncunun oturum açtığı battle royale PUBG’nin ardından, Steam’de şimdiye kadar en çok eşzamanlı oynanan ikinci oyun olarak MMO Lost Ark’ın üstüne rahatça yerleştiriyor – ancak bu sayı o zamandan beri yaklaşık 400.000’e düştü. .

Rekor, CS2’nin veri madenlerinin, hile yapan bir oyuncu tespit edilirse maçları otomatik olarak iptal edebilen yeni bir Valve Anti-Cheat biçimi ortaya çıkarmasıyla gelir. Ayrıca yeni bıçak görünümleri ve hem erkek hem de kadın spikerler olasılığı da var.

Counter-Strike 2 yolda, en iyisine sahip olduğunuzdan emin olun CSGO artı işareti, çünkü tüm öğeleriniz aktarılacaktır. Şu anda mevcut olan diğer en iyi ücretsiz Steam oyunlarından bazılarını da deneyebilirsiniz.oyun-2