Bungie, Destiny 2 oyuncularının, 60 yaşında vefat eden aktör Lance Reddick’ten gelecekte yeni performanslar bekleyebileceğini doğruladı.

yakın zamanda Blog yazısı Destiny 2’de bu haftayı detaylandıran geliştirici, oyunda Komutan Zavala’yı canlandıran Lance Reddick’in trajik ölümüne değindi ve karakteri oynadığı yıllar boyunca Destiny topluluğu üzerindeki etkisinden bahsetti.

Bungie, “Cuma günü Lance Reddick’in 60 yaşında vefat ettiğine dair trajik haberi hepimiz öğrendik. “Öncü’nün yiğit komutanı Komutan Zavala’nın sesiyle Lance, neredeyse Destiny ile eşanlamlı hale gelen bir karakteri hayata geçirdi. Yaklaşık on yıldır, dünyanın dört bir yanındaki Muhafızlar, Zavala’nın varlığında amaç ve rahatlık buldular. güç, dinginlik ve asalet dolu o kusursuz ses tarafından destekleniyor.”

Destiny 2’nin Lance Reddick ile ilgili yeni oyun içi mesajı

Bungie, son birkaç gündür oyunda ve sosyal medyada hala devam eden hayranların övgülerini de kabul ederek, “Bir aktör, müzisyen, oyuncu ve aile babası olarak Lance’in sevdiği şeylere getirdiği tutku yansıtıldı. Onu seven herkesin gözünde ve kalbinde.”

Geliştirici, Reddick’in oyundaki varlığını “oyunda henüz ortaya çıkmamış performansları ve bize bir ömür boyu sürecek anıları aracılığıyla” onurlandırmaya devam edeceğini söyledi. Bu arada yeni yamanın yayınlanmasının ardından oyuna ilk girişte yukarıdaki resimdeki mesajı eklemiş.

Bungie, “Vefatından dolayı çok üzgünüz, ancak birlikte geçirdiğimiz zaman için çok müteşekkiriz ve düşüncelerimiz arkadaşları ve sevdikleriyle birlikte,” diye ekledi Bungie. “Her şey için teşekkürler Lance. Seni özleyeceğiz.”

Lance Reddick en çok hit HBO dizisi The Wire’daki Cedrick Daniels rolüyle tanınıyordu. Reddick, kariyeri boyunca John Wick serisinde, Lost TV dizisinde ve Godzilla vs. Kong gibi gişe rekorları kıran bir dizi filmde de rol aldı. Destiny serisinde önemli bir rol oynamanın yanı sıra Horizon oyunları ve Quantum Break’teki görünüşüyle ​​de tanınıyordu.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1