Lucasfilm’in yaklaşan filmlerinden biri Yıldız Savaşları özellikler yeni bir yazar buldu, Peaky Blinders yaratıcısı Steven Knight devreye giriyor. Knight, projenin senaryosunu Oscar ödüllü film yapımcısı Sharmeen Obaid-Chinoy’dan alacak. Bayan Marvel.

hareket geliyor kalkışlardan sonra ile ilgili Kayıp’Damon Lindelof ve gelecek vaat eden yazar Justin Britt-Gibson projeden ayrıldı. Lindelof, Temmuz 2022’de film üzerinde çalışmaya başladı ve o ve Britt-Gibson kaynakların 2019’lardan sonra geçeceğini söylediği senaryoyu yazmaya gitmeden önce yazarlarla gizlice iki haftalık bir oturum düzenledi. Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi.

Skywalker’ın Yükselişi için bir dönüm noktasıydı. Yıldız Savaşları1977 yapımı orijinal filmle başlayan Skywalker Saga’yı bitirirken. Skywalker’ın Yükselişi Disney+ döneminden sadece haftalar sonra ortaya çıktı. Yıldız Savaşları ile başladı mandaloryalıakış hizmetinin amiral gemisi şovu olarak güçlenmesine yardımcı olan ve büyük ölçüde Baby Yoda için bir fenomen haline gelen büyük hit.

Film için herhangi bir tarih belirlenmedi, ancak Disney’in Yıldız Savaşları 19 Aralık 2025 için uzun metrajlı film seti. Hareket, Lucasfilm’in büyük ekran planları hakkında daha fazla bilgi vermesinin beklendiği, önümüzdeki ay Londra’da yapılacak Star Wars Kutlaması öncesinde geldi.

Cillian Murphy dönemi dramasına ek olarak Peaky BlindersKnight, Oscar adayı senaryosuyla tanınır. Kirli güzel şeylerve gibi kaleme alma özellikleri için Spencer ve Jason Momoa Apple TV+ serisi gibi TV dizileri yaratmak Görmek. CAA, İngiltere’nin United Agents ve Nelson Davis tarafından temsil edilmektedir.

Çeşitlilik ilk önce haberi verdi.sinema-2