Not: Başlık resmi, örnekleme amacıyla Xiaomi 12S Ultra’ya aittir.

Xiaomi, son birkaç yıldır istikrarlı ve tutarlı bir harika telefon akışı sunuyor ve neredeyse bir ay önce, en son amiral gemisi serisi olan Xiaomi 13 serisini küresel olarak piyasaya sürdü. Buna Xiaomi 13 ve İkincisi olan Xiaomi 13 Pro 2023’ün en iyi kameralı cep telefonları. Ancak bir üye eksikti, Xiaomi 13 Ultra. Xiaomi 13 Ultra, en azından genellikle sızıntılar için güvenilir bir kaynak olan Ice Universe’nin söylediklerine dayanarak küreselleşecek. Yine de internetin çatlaklarından sızan en son bilgiler göz önüne alındığında, bunu öğrenmek için çok fazla beklememiz gerekmeyebilir çünkü Xiaomi 13 Ultra 17 Nisan’da gelebilir.XiaomiUI aracılığıyla)

Çin sosyal medyasında çok meşru görünen bir tanıtım afişi çıktı. Weibo, yukarıda belirtilen tarihin yanı sıra başlayacağı iddia edilen yerel saati – 19:00 – ortaya koyuyor. Elbette bu görüntüden edindiğimiz bilgiler hiçbir şekilde resmi değil, bu yüzden çok da ciddiye alınmaması gerekiyor. Bununla birlikte, tasarımı olağan görünümle oldukça uyumlu görünüyor. Xiaomi gidiyor.

Hala Xiaomi 13 Ultra’nın üçlünün diğer pahalı üyesine neler sunabileceğini gerçekten bilmiyoruz. Xiaomi 13 Pro incelememiz sırasında özçekim bölümünde özellikle güçlü olmadığını öğrendiğimiz gibi, daha iyi bir ön kamera sunuyor olabilir.

Endişe verici bir faktör, Ultra’nın ne kadar pahalı olacağıdır, çünkü Xiaomi 13 Pro zaten Avrupa’da 1.300 Euro’dan başlayan oldukça yüksek bir fiyata sahip. Karşılaştırma için bu, Samsung Galaxy S23 Ultra ile yaklaşık aynı fiyat. Peki asıl soru, Xiaomi’nin “Ultra” cep telefonu versiyonunun fiyatının ne kadar yüksek olacağı? Yine de kim bilir, masaya oyunun kurallarını değiştiren bir şey getirebilirtelefon-1