Uber, yolcular ve sürücüler için yeni özellikler sunuyor: Tüm ayrıntılar

Yaklaşan seyahat sezonu öncesinde, uber sürücüler kadar yolcular için de havaalanı seyahatini kolaylaştırmak için bazı yeni özellikler kullanıma sundu. Taksi toplayıcı tarafından sunulan özellikler, yolculukları 90 gün öncesine kadar “Rezerve etme” seçeneğini ve daha fazlasını içerir. İşte Uber’in sunduğu tüm yeni özellikler

Almak için yol tarifi
Uber uygulamasında artık binicilere kapıdan Uber alım bölgelerine kadar giden yolda yardımcı olan, adım adım yol bulma kılavuzu bulunuyor. Kılavuz, yolcuların Uber’lerine sorunsuz bir şekilde ulaşmaları için rehberlik eden, havaalanından gerçek resimler içerir. Özellik, ülkedeki en işlek 13 havalimanında kullanıma sunuluyor ve yolcuların büyük bir çoğunluğuna hizmet veriyor. Şirket, bu özelliğin yolcuların havalimanlarındaki zamanlarını kullanmalarını sağlayacağını iddia ediyor. Bununla birlikte, belirli havalimanlarındaki yolcular, kapılarından alım bölgesine kadar olan yaklaşık yürüme sürelerini de görerek yolculuklarını doğru bir şekilde planlamalarına yardımcı olur.

Önceden Rezervasyon Yapan Yolculuklara Seyahat Entegrasyonu
Uber, yolcuların seyahat planlarını e-posta entegrasyonu yoluyla Uber ile senkronize etmeyi seçebilecekleri yeni bir özelliği kullanıma sundu. Yeni özellik, yolcuların yolculukları için önceden rezervasyon yapmalarına yardımcı olurken, Uber uygulamalarında uçuşlarına karşılık gelen önceden doldurulmuş tarihler ve saatler konusunda destek alarak onları son anda bir seyahat rezervasyonu yapma zahmetinden kurtarıyor. Yeni özellik kaydolma özelliğidir ve binicilerin buna erişebilmek için e-posta kimliklerini Uber uygulamalarıyla senkronize etmelerini gerektirecektir.

Uber Rezervi
Uber Reserve gezileri, 90 gün öncesine kadar rezerve edilebilecek. Bu uzatma, havaalanı da dahil olmak üzere bir yolculuk rezervasyonu söz konusu olduğunda daha iyi planlama yapılmasına olanak sağlayacaktır. Bu aynı zamanda sürücü iş ortaklarına potansiyel kazançlarını kilitleyebilme ve zamanlarını daha iyi planlayabilme avantajını da sağlıyor. Uber Reserve yolculukları, havaalanına bırakma için mevcut olmakla birlikte, düzenli, planlı seyahatler için de rezerve edilebilir ve Uber Premier, Uber XL, Uber Intercity ve Uber Kiralama.

Havaalanı Gezileri İçin Sürücü Desteğini Artırmak
Uber, sürücü iş ortaklarına daha iyi şeffaflık ve bilgi sağlayacak bir özellik de sunmuştur. bu Uber sürücüsü Uygulama artık sürücülerin bir araç bulmayı beklemeden önce havaalanında yaklaşık bekleme süresini, kuyruktaki araba sayısını ve bir sonraki saat içinde beklenen uçuş varış sayısını gösterecek. Bu güncellemeler, sürücülerin havaalanı gezilerini daha iyi planlamalarına yardımcı olmak ve onlara havaalanındaki bir sonraki yolculukları için tahmini süre hakkında bilgi vermek amacıyla sunuldu.

GN Ödülleri

FacebooktwitterLinkedin
genel-9