Counter-Strike 2 sınırlı testi yayına girerken ve Valve yeni FPS oyunu için ilk fragmanları paylaşırken, korkusuz CSGO ve CS2 oyuncuları yeni Counter-Strike 2 silahlarının veya en azından silah kaplamaları. Bunlar, bıçağın yeni görünümlerini ve merakla beklenen Counter-Strike 2 çıkış tarihine doğru ilerlerken Danger Zone’a bazı olası eklemeleri içeriyor.

Daha dün duyurulan Counter-Strike 2 ile seçkin CSGO oyuncuları şimdiden nişancı oyununun ilk beta testine katılıyor. Hevesli Valve gözlemcileri dosyaları karıştırıyor ve bazı ilginç yeni görünümler ve – potansiyel olarak – birkaç yepyeni silah buldu.

Mevcut silah modellerinin Source 2 destekli güzel bir görsel revizyona tabi tutulduğunu biliyoruz, ancak yazın CS2’ye çıkacak yeni bıçak görünümleri ve silahlara şimdiden göz atıyoruz.

İlk olarak, Halo’nun ikonik enerji kılıcına benzeyen yeni, çift bıçaklı bir bıçağımız var. Bu büyük olasılıkla yeni bir cilt, ancak tamamen yeni bir silah da olabilir.

Valve içerik yaratıcısı tarafından Counter-Strike 2 beta dosyalarında yer alan ‘GabeTakipçi,’ ayrıca basitçe ‘boru’ (‘Cher’ gibi) adı verilen bir silaha da atıfta bulunulur. Bu tamamen yeni bir yakın dövüş silahı olabilir, ancak daha heyecan verici olasılık, Valve’ın kendi Left 4 Dead’indeki boru bombasından sonra modellenen yeni bir fırlatılabilir patlayıcı türüdür.

CS2 sınırlı testinde bulunan yeni Counter-Strike 2 silahları ve görünümleri: Counter-Strike 2'nin sınırlı test çalışmasından yeni CS2 silahlarına işaret eden bazı beta dosyalarının bir görüntüsü

Hassas silah ekonomisi göz önüne alındığında, Counter-Strike’da tamamen yeni silahlar nadirdir – gaziler, metayı kaosa sürükledikten sonra hızla nerflenmesi gereken R8 Revolver’ın 2016’da piyasaya sürülmesinden sonraki bozgunu hatırlayacaklardır. Bu göz önüne alındığında, bir boru bombasının (hatta zararsız bir boru parçasının) Counter-Strike 2’ye ancak atıcının herkes için ücretsiz, battle royale modu Danger Zone – ki bu geleneksel moddan çok farklı bir dengeye sahipse – gelmesi mümkündür. rekabetçi format – geri dönüş yapmaktı.

Ancak ana oyunda ilginç bir yeni bulgumuz da var: görünüşe göre biri erkek diğeri kadın olmak üzere iki yeni radyo spikeri var. Twitter kullanıcısı ‘ALE’ tarafından paylaşılan seslendirmenin tamamını aşağıdan dinleyebilirsiniz.

Counter-Strike 2’nin tam sürümünün gelmesini beklerken, diğer en iyi ücretsiz Steam oyunlarından bazılarını deneyin. Kendinizi en güçlülere alıştırmak da isteyebilirsiniz. CSGO artı işaretiçünkü tüm öğeleriniz CS2’ye taşınacak.

oyun-2