Yıllar boyunca, Octane için ‘Zafer Turu’ndan Fuse’un ‘Savaş Adamı’na ve tabii ki Revenant için ‘False Idol’a kadar gerçekten çarpıcı Apex Legend görünümleri oldu. Ancak Imperial Guard Collection etkinliği sona ererken ve Apex Legends 17. sezon çıkış tarihini dört gözle beklerken, hayranların (susamış hayranların) görmek istediği bir görünüm var. Neyse ki, Apex Legends dev Respawn nihayet Loba mayosunu amiral gemisi FPS oyununa getiriyor gibi görünüyor.

Biraz bağlam. Imperial Guard Collection’dan sonra, veri madencileri çeşitli Apex Legends karakterleri için birkaç mayo görünümü ortaya çıkardılar ve görünüşe göre eşleşen kozmetik seti ile plaj temalı yeni bir etkinliğin habercisiydiler.

Ne yazık ki bazıları için, Apex kadrosunun çoğunun bikini ve Speedos giymesi planlanırken, beşinci sezonda eklenen ganimet toplama desteği Loba bunların arasında değildi. Öfke yaygındı. Talep yüksekti. Loba mayo derisi çok önemliydi. Respawn, mutabakatın müthiş gücünü kullanarak bunu oylamaya sundu.

Geliştirici 22 Mart’ta “Tamam, anlaşma şu” şeklinde tweet attı. “Bu gönderi 10 bin beğeni alırsa mayo dış görünümünü ekleyeceğiz.”

Respawn’ın gönderisi, nihayetinde susamaya dayalı olsa da etkileyici ve yüreklendirici bir demokrasi eylemiyle on dakika içinde 10.000 beğeni eşiğine ulaştı. Field of Dreams’den alıntı yapacak olursak, “eğer onu inşa edersen, gelecekler.” Kendimden alıntı yapmak gerekirse, “Apex Legends hayranlarına mayolu Loba sözü verirseniz, onu elde etmek için ne gerekiyorsa yaparlar.”

Resmi bir yanıtta Respawn’ın Apex ekibi, Loba mayo kaplamasının çok yakında yolda olabileceğini ima ediyor gibi görünüyor; 22 Mart akşamı yayınlanan Respawn, “yarın görüşürüz” yazıyor.

Alternatif olarak, mayo görünümlerinin orijinal olarak bulunduğu yaklaşan Sun Squad Collection Etkinliğinin 28 Mart’ta başlayacağı söyleniyor, bu yüzden Loba’yı o zamana kadar alamayabiliriz.

Respawn ondan özel olarak bahsetmediğinden, bahsettiği mayo derisinin Loba ile hiçbir şekilde bağlantılı olmaması, ancak son zamanlardaki heyecan ve şevk göz önüne alındığında ve Respawn’ın atıfta bulunmadığı çok dış bir şans var. A mayo cilt ama the mayo derisi, bu pek olası görünmüyor. Sanırım bunu susuzluk için başka bir zafer olarak yazabiliriz.

Çok oyunculu oyunda ana sıralarınızın nerede olduğunu görmek için tam Apex Legends seviye listesine göz atın. Gizli rakiplere yakalanmamak için Apex Legends harita rehberimize de ihtiyacınız olacak.oyun-2