Deinhandy.de çevrimiçi mağazasında şu anda Google Pixel 7 Pro için heyecan verici bir anlaşmayı güvence altına alabilirsiniz. Burada sadece “tüm zamanların en iyi pikselini” değil, aynı zamanda o2 “Ücretsiz M Boost Özel” tarifesini de alıyor ve ayda sadece 29,99 Euro ödüyorsunuz. Tarife kontrolümüzde, burada sizi bir maliyet tuzağının mı beklediğini veya burada gerçekten çok az ödeme yapıp yapmadığınızı size söyleyeceğiz.

Google Pixel 7 Pro geçen yıl piyasaya sürüldü ve Pixel hayranlarının kalbini fethetti. Her şeyden önce, güçlü SoC ve gerçekten iyi kamera kurulumuyla parlıyor. Bununla birlikte, Google süper otomobili için ilginç fırsatlar bulmak oldukça zordur, bu nedenle Deinhandy.de’nin artık sizin için tam olarak bir tane sunması çok daha iyi.

Meslektaşım Camila, incelemesinde Google Pixel 7 Pro’yu “şimdiye kadarki en iyi Piksel” olarak nitelendirdi. Bunun nedenleri arasında QHD+ çözünürlüğe sahip 6,7 inç AMOLED ekran, 128 GB cihaz belleği ve 12 GB çalışma belleği bellek yapılandırmasına sahip Google Tensor G2 SoC ve 50 MP ana kameraya sahip mükemmel kamera modülü yer alıyor. 48 MP telefoto kamera ve 12 MP ultra geniş açılı kamera. Ancak, yukarıdaki bağlantıya tıklayarak kendiniz okuyabileceğiniz bazı değiş tokuşlar da vardı.

Deinhandy.de’nin Pixel 7 Pro teklifinin değerli olmasının nedeni budur.

Elbette gerçek bir NextPit tarife kontrolü için uygun bir cep telefonu tarifesi de gerekiyor. Bu durumda, o2 “Ücretsiz M Boost Special” ile 40 GB’lık muazzam bir veri hacmine sahip olursunuz ve Telefónica 5G ağında maksimum 500 MBit/sn hızında gezinirsiniz. Tamamen net sabit ücret için ayda 29,99 Euro ödersiniz. Burada Google Pixel 7 Pro için ek 99 Euro ve 39,99 Euro bağlantı ücretini hesaba katmanız gerekiyor.

Google Pixel’e Genel Bakış

Karakteristik Google Pixel 7 Pro anlaşması
tarife o2 Ücretsiz M Boost Özel
veri hacmi 40GB
5G Evet
Bant genişliği maksimum 500 MBit/s
asgari süre 24 ay
Aylık maaş 29,99 avro
Tek seferlik cihaz maliyetleri 99,00 Euro
bağlantı fiyatı 39,99 Euro
toplam tutar 858,75 Euro
Normal cihaz fiyatı 749,00 Euro
Geçerli Aylık Plan Ücreti ~ 4,57 avro
Teklif etmek*

Idealo’ya göre, Google Pixel 7 Pro şu anda size en az 749 avroya mal oluyor. Buna göre, tarife için ödediğiniz ayda 4,57 avroluk efektif maliyet var. Bu yeterince heyecan verici değilmiş gibi, her şeyi diğer taraftan da halledebilirsin. Çünkü akıllı telefon olmadan tarifenin kendisi zaten 29,99 avroya mal oluyor. Bunun üzerine 99 avroya Google Pixel 7 Pro da var. Yani nasıl hesaplayacağınız size kalmış. Ancak açık olan şey, anlaşmanın gerçekten buna değer olduğu.

Uzun zamandır Google Pixel 7 Pro’yu iyi bir tarife ile arıyorsanız, burada güvenle grev yapabilirsiniz. Bu arada, Google amiral gemisinin kamerasının gerçekten ne kadar iyi olduğunu büyük cep telefonu kamera karşılaştırmamızda okuyabilirsiniz. Spoiler uyarısı: O gerçekten çok iyi.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Google akıllı telefonları sizin için pahalı Samsung cihazlarına iyi bir alternatif mi? Yorumlarda bize bildirin!genel-27