Oyun alanındaki en iyi fırsatlardan biri şimdi her zamankinden daha cazip. Şu anda, bir aylık alabilirsiniz Xbox Game Pass Ultimate normal fiyatı olan 15$’dan sadece 5$’a. Bu büyük fırsatta birkaç kısıtlama vardır – ancak gereksinimleri karşılıyorsanız, tasarrufları kaçırmanız için hiçbir neden yoktur.

Ancak tüm bu gereksinimleri karşılayın ve Xbox Game Pass Ultimate’a erişmenin en ucuz yollarından birini arıyorsunuz. PC ve konsolda bulunan yüzlerce oyunun ötesinde, katalogdaki birçok oyunu yoldayken akıllı telefonunuza aktarabileceksiniz. Hatta belirli oyunlarda üye indirimlerine bile erişebileceksiniz; bu da size daha da fazla para tasarrufu yapma olanağı sunar.

Aylık ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi çok oyunculu erişim sunan Xbox Live Gold ve Madden NFL 23 ve Battlefield 2042 gibi EA oyunlarından oluşan derin bir kitaplığın kilidini açan EA Play, anlaşmayı tamamlıyor.

Bu anlaşma uzun sürmeyecek, bu yüzden fırsatınız varken mutlaka uğrayın ve indirime hak kazanıp kazanmadığınızı görün.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1