MSI’ın 2023 için Stealth 14 ve 16 Studio’su, günümüzün modaya uygun, yeni çağın iş gücünün takdir edeceği, göz alıcı tasarım ile ince ve hafif performansın çarpıcı bir karışımını sunuyor.

Bunlar, son teknoloji dahili bileşenlere, mükemmel soğutma sistemlerine, modern bir tasarıma ve herhangi bir makul oyun dizüstü bilgisayarını bir ay boyunca denemenizi sağlayacak performansa sahip harika dizüstü bilgisayarlardır.

Çeşitli renklerde mevcutturlar, ancak özellikle logo için altın ve gri vurgularla şık beyaz kaplamaya karşı bir zayıflığımız olduğunu kabul edeceğiz. Hem MSI Stealth 14 Studio’da hem de MSI Stealth 16 Studio’da kullanılan magnezyum-alüminyum alaşımlı kasa, hem çok güçlü hem de hafif ve sağlamdır ve her iki cihazın da 2 kg’ın altında kalmasına olanak tanır.

Her iki dizüstü bilgisayar da Thunderbolt 4 ve 10 Gbps USB hızlarının yanı sıra HDMI 2.1’i destekler. Daha büyük olan Stealth 16 Studio, bir microSD kartın yanı sıra bir RJ45 Ethernet jakı içerir.

MSI Stealth 16 Studio: Ödün vermeyen ultra hafif

Stealth 16 Studio, gerçekten büyük bir ekrana ve buna uygun performansa ihtiyaç duyan profesyonellere ve oyunculara tavsiye ettiğimiz şeydir. Bu model, güçlü bir 13inci Nesil Intel Core i7 CPU ve Nvidia’nın RTX 4070 GPU’su ile eşleştirildi.

Bunlar güce aç bileşenlerdir ve bu nedenle devasa bir 99,9 WHr pil ile beslenirler ve MSI’ın Shared-Pipe Tasarımlı CoolerBoost 5’i kullanılarak soğutulurlar. Bu yeni soğutma sistemi, Stealth 16’ya rekabet üstünlüğü sağlayan şeydir. Paylaşılan boru tasarımı sayesinde dizüstü bilgisayar, CPU ve GPU arasındaki yükü daha iyi dengeleyerek çalışırken veya oyun oynarken optimum performans sağlar. 6 hoparlörlü dizisi, sektördeki en iyilerden biridir.

Çoğu oyunda 60 fps’nin çok üzerinde puan alan dizüstü bilgisayar ile oyun performansı sorun değil. Bu güçlü CPU ve Nvidia RTX desteği sayesinde, kodlayıcılar, 3B sanatçılar ve içerik oluşturucular için de bol miktarda güç var. İşinize bağlı olarak 16” UHD+ 120 Hz paneli veya 16” QHD+ 240 Hz paneli seçebilirsiniz. Her ikisi de DCI-P3 geniş renk gamını destekler ve herkes için harika bir seçimdir.

Dizüstü bilgisayar saf beyaz ve yıldız mavisi renklerde mevcuttur.

MSI Stealth 14 Studio: Premium ince ve hafif

Stealth 14, taşınabilirliği ekran boyutuna tercih ediyorsanız tercih edeceğiniz şey. Daha küçük, evet ve 1,7 kg ağırlığıyla da daha hafif. Ancak, burada performanstan veya görünümden ödün verilmez.

Bu göz alıcı çift tonlu siyah beyaz tasarım, uzay yolculuğundan esinlenmiştir ve arka tarafı süsleyen güzel bir şekilde işlenmiş bir RGB şeridi vardır. Ustaca yapılmış ve Stealth 14’ün estetiğine gerçekten katkıda bulunuyor. Stealth 16’da olduğu gibi, isterseniz yıldız mavisi bir varyant da alabilirsiniz.

CPU, güçlü bir Intel Core i7-13700H’dir ve Nvidia RTX 4060 grafiklerini alabilir. MSI’ın yüksek ısı kapasitesini dizüstü bilgisayarın daha uzun süre daha serin ve daha sessiz çalışmasına yardımcı olmak için kullanan buhar odası sistemi sayesinde soğutma da bir o kadar iyidir. Aynı zamanda 14 gibi ince ve hafif bir makineyi soğutmak için son derece verimli bir sistemdir.

Yaratıcılar, oyuncular ve çok seyahat eden profesyoneller için Stealth 14’ü şiddetle tavsiye ediyoruz. Düşük ağırlığı ve form faktörü onu mükemmel bir seyahat arkadaşı yapar ve HDMI 2.1 sayesinde evde veya işte daha büyük bir ekrana ihtiyaç duyduğunuzda hızlı, yüksek çözünürlüklü bir oyun monitörü kurabilirsiniz.

MSI Stealth 14 ve Stealth 16 Studio, bugün alabileceğiniz en yetenekli ve güçlü ince ve hafif oyun dizüstü bilgisayarlarından ikisi. Ödün vermeyen performans ve mükemmel tasarımlar, seçiminizin yalnızca biçim faktörüne bağlı olduğu anlamına gelir.

Bu bir Ortak Gönderidir.genel-5