Geliştirici Ninja Theory, stüdyonun etkileyici yüz animasyonlarına odaklanan en son videosuyla Senua’s Saga: Helblade II’ye hızlı bir bakış daha ortaya koydu. Oyun Geliştiricileri Konferansı’nda gösterilen Ninja Theory’nin Unreal Engine 5’i kullanması, stüdyonun Senua’nın performans yakalama sanatçısı Melissa Juergens’in daha incelikli ve incelikli yüz hareketlerini işlemesine olanak sağladı.

Teknolojinin bu demosu, aktrisin cinayet işleyeceğini beyan etmesiyle aleni oyunculuğun yanı sıra Juergens’in daha incelikli hareketlerini ve hareketlerini içeriyor. Ninja Theory, Hellblade devam oyununun gerçekçiliğini artırmak için pek çok ileri teknoloji kullanmış olsa da, stüdyo aynı zamanda tasarımına bir tuvalet pompası dahil eden ev yapımı bir mekanizma da dahil olmak üzere daha düşük teknolojili çözümler seçti. Ayrıca, malzemelerin yakıldıktan sonra nasıl göründüğünü görmek için giysiye kaynak makinesi kullandıklarından, geliştiricilerin etrafında giysi bırakmaktan kaçınmak isteyeceksiniz.

Ninja Theory, 2019’da duyurulmasından bu yana Hellblade II üzerinde sıkı bir şekilde çalışıyor ve en yeni oyun fragmanlarından biri 2021 Oyun Ödülleri’nde yayınlandı. Bu video, Senua’nın dev bir canavarı alt etmek için bir grup savaşçıyla birlikte çalıştığını gösteriyordu ve oyunun İzlanda’da geçeceği doğrulandı. Bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Unreal Engine 5, ilk duyurulduğundan beri hızla oyun geliştirme için en popüler motorlardan biri haline geldi ve araç seti kullanılarak birçok yüksek profilli oyun yapılacak. Şu ana kadarki listede The Witcher yeniden yapımı, Dragon Quest XII: Flames of Fate ve Layers of Fear yer alıyor.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1