en iyisini arıyorum Genshin Impact Kaveh yapısı? Bu Dendro Claymore kullanıcısı umarım bir sonraki güncellemede gelir, yeteneklerinden en iyi şekilde nasıl yararlanacağımız hakkında bildiğimiz her şey burada.

Kaveh’in sancağı uzakta olmayabilir, onu Nisan’daki 3.6 güncellemesiyle görebiliriz, ancak bir sonraki Genshin Impact sancağında görünüp görünmeyeceği henüz belli değil. Kaveh, dört yıldızlı bir karakterdir ve Dendro hasarı vermenin yanı sıra Elemental Patlamasına da güvenir. Şimdiye kadar sızdırılmış yetenekleri bal avcısıonun bir destek karakteri olduğunu ve en iyi Bloom takımları için saha sürücüsü olarak çalıştığını öne sürüyor, ancak bu değişebilir.

En iyi Genshin Impact Kaveh yapısı:

  • Silah: postalanmış çiçek
  • eserler: Kayıp Cennet Çiçeği (dört parça)

Şimdiye kadar Kaveh’in yetenekleri, ekip üyelerinin Bloom tepkilerini güçlendirmeye ve Dendro hasarı vermeye uygun. Dendro çekirdeklerinden hasar sağlamak için Elemental Burst, Painted Dome’a ​​öncelik verilmelidir. Kaveh’in patlaması 80 enerjiyle maliyetlidir, bu yüzden yeterli Elemental Ustalık sağlayan enerji şarjlı silahlar ve eserler seçtik.

Aradığımız silah, Element Ustalığını 48 ve saldırıyı %12 artıran Zırhlı Çiçek. Düşmanın sağlığına bağlı olarak diğer ekip üyelerinin saldırılarını artırmak için Kurt Mezar Taşı’nı da seçebilirsiniz.

Eserler için, Bloom hasarı ve Dendro karakterleri için mükemmel olan dört parçalı Kayıp Cennet Çiçeği’ni seçtik. İki parçalı set, Elemental Mastery’yi 80 artırır ve dört parçalı set, karakterin Bloom, Hyperbloom ve Burgeon reaksiyon hasarını %40 artırır ve %25 bonus daha kazanır. Bu set, Sumeru Çölü’ndeki Altın Şehri eser etki alanından yetiştirilebilir, ancak Archon Quest Prologue: III. Perde Ejderin Şarkısı ve Özgürlük’ü tamamlamış ve Adventure Rank 22’ye ulaşmış olmalısınız. seçim, artan Elemental Mastery ve elemental reaksiyonlardan sonra saldırı.

En iyi Genshin Impact yapısı için elimizdekiler bu kadar, ancak yeni Genshin Impact karakterine giden yolda ücretsiz primogemler için Genshin Impact kodlarımıza göz atın. Kaveh, Baizhu’nun sancağıyla birlikte geliyor ve sıralamalarını öğrendiğimizde Genshin Impact katman listemizi güncelleyeceğiz.oyun-2