Samsung Hayranlarının Dikkatine! Samsung, 26 Mart’a kadar sürecek olan bahar için Samsung’u Keşfet etkinliğiyle yine iş başında. Bu, çok istediğiniz ancak tam perakende fiyatını ödemek istemediğiniz Samsung akıllı telefon veya tableti almak için mükemmel bir fırsat.

Şimdi takasınızı kilitleyip o S23 veya S23 Plus’ı alma zamanı

Galaxy S23 serisi ilk kez piyasaya sürüldüğünde Samsung’un sunduğu takas fiyatlarında çok fazla kolektif hayal kırıklığı olduğu bir sır değil. Samsung hayranları, yıllardır diğer marka akıllı telefonlar için oldukça yüksek takas değerlerine sahipti ve bu da çoğu kişi için geçişi kolay hale getirdi. Ancak, Galaxy S23’ün piyasaya sürüldüğü sırada takas değerleri sert bir düşüş gösterdiğinde, bu gemi yelken açmış gibi görünüyordu.

Neyse ki, Samsung gidişatı düzeltiyor ve müşterilerine paralarının karşılığını en iyi şekilde alma fırsatı veriyor gibi görünüyor. Şu anda gelişmiş bir takas yoluyla Samsung Galaxy S23 veya S23+’ı 700$’a varan indirimle alabilirsiniz. Bu, elbette, takas ettiğiniz cihaza ve değerine bağlı olacaktır. Örneğin, Galaxy Z Fold4 ve iPhone 14 Pro Max gibi cihazlar tam 700$’lık takas alırken, bir Google Pixel 7 Pro ne yazık ki size sadece 325$ kazandıracak.
Ek olarak, Samsung, bu birinci sınıf telefonlardan herhangi biriyle zamanınızı en iyi şekilde değerlendirdiğinizden emin olmak için ücretsiz bir pil paketi sunuyor. Pil paketinin fiyatı normalde 35$’dır ve bu da tasarrufunuzu 735$’a kadar maksimize edebilir.

Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 gibi katlanabilirler de aksiyonda!

Katlanabilirler sizin tarzınızsa, burada da gerçekten iyi haberler var. Hemen şimdi bir Samsung Galaxy Z Fold 4 akıllı telefon satın alırsanız, 50 $’lık bir Samsung kredisinin yanı sıra Galaxy Z Fold 3 gibi uygun bir cihazla 700 $’a kadar gelişmiş takas kredisi almaya hak kazanırsınız. , ancak o kadar yüksek değil, uygun bir cihazla şu anda 400 ABD dolarına varan Samsung Galaxy Z Flip4 için takas kredileri.

Her zaman istediğin o Tab S8 tableti al

Akıllı telefonunuza hazırsanız, ancak gerçekten maksimum üretkenlik için o tableti istiyorsanız, o zaman Samsung’un sizin için de bir şeyi var.

Şu anda temel Galaxy Tab S8’i anında 100$ indirim ve uygun cihazlar için geliştirilmiş takas kredisi ile alabilirsiniz. Takas değerleri, Galaxy S21 Ultra 5G için 450 ABD Doları, Galaxy Tab S7+ için 265 ABD Doları ve çalışır durumdaki bir Samsung veya Apple Watch için 30 ABD Doları arasında değişebilir. Samsung ayrıca crackli cihazlar için takas teklif ediyor, ancak bunların değeri anlaşılır bir şekilde biraz düşüyor.

Tab S8+ ve Tab S8 Ultra, seçilen yapılandırmaya bağlı olarak artan anında indirimle aynı indirim yapısına sahiptir. Tab S8+’da, 16GB (RAM) + 512GB modeli seçildiğinde indirim 120$’a kadar çıkıyor. Ancak Tab S8 Ultra için indirimler, 12GB (RAM) + 256GB ve 16GB (RAM) + 512GB modelleri seçildiğinde sırasıyla 120$ ve 150$’a çıkıyor.telefon-1