Diablo 4 Steam Destesi uyumlu mu? Bu hafta sonu Diablo 4 açık betası gerçekleşirken, muhtemelen uzun zamandır beklenen Blizzard RPG’nin Valve’ın küçücük bilgisayarında çalışıp çalışmadığını merak ediyorsunuzdur. Sizi herhangi bir cehennem gibi elde tutulan hıçkırıklardan kurtarmak için, rol yapma oyununun taşınabilir oynanabilirliğini teste tabi tuttuk ve her şey kıyamet ve kasvetli değil.

Donanım cehennemine düşmemek için Diablo 4 sistem gereksinimlerine göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Blizzard’ın tavsiyeleri hiç de zorlayıcı değil, ancak Diablo 4’ü indirmeden önce donanımınızı iki kez kontrol etmek, Steam Deck performansı ve çerçeve hızıyla ilgili beklentileri belirlemenize yardımcı olacaktır.

Diablo 4 Steam Destesi uyumlu mu?

Evet, Diablo 4 Steam Deck uyumludur, ancak RPG’yi Valve’ın vitrininden indiremezsiniz. Bunun yerine, Diablo 4, Overwatch 2 ve World of Warcraft gibi Blizzard oyunlarını başlatmanızı sağlayacak olan Steam Deck’e Battle.net yüklemeniz gerekecek. Sonuç olarak geçici çözüm, taşınabilir Steam kitaplığınızı genişletecektir, bu nedenle uygulamak için zaman ayırmaya değer.

Diablo 4 Steam Deck performansına gelince, RPG taşınabilirde nispeten sorunsuz çalışır, ancak doğal olarak ayarları düşürmeniz gerekir. Ne yazık ki, bir Diablo 4 Steam sürümü yakın zamanda bir şey haline gelmezse, Valve’ın Doğrulanmış oyun sistemini elde taşınan bir destek olarak kullanamayacağız, ancak beta oynanabilir görünüyor.

YouTube Küçük Resmi

Lilith’i daha büyük bir ekran kullanarak veya masanızda alt etmek istiyorsanız, Diablo 4’ü en iyi Steam Deck yuvasını ve bir bilgisayar denetleyicisini kullanarak oynayabilirsiniz. Daha yüksek çözünürlüklerde fps’yi artırmakta zorlanabileceğinizi ve daha düşük görsellerin daha büyük bir ekranda daha pürüzlü görüneceğini unutmayın.

Resmi Diablo 4 çıkış tarihine sadece birkaç ay kaldı, ancak Diablo 4 beta’yı önceden yükleyerek cehennemin istiflerini alt edebileceksiniz. Elbette, harekete geçmekte zorlanıyorsanız, çalışma zamanı şeytanlarıyla mücadele etmek için Diablo 4 hata kodlarına göz atmak isteyebilirsiniz.oyun-2