Oyunun çıkış tarihi olan 21 Nisan’dan önce, Dambuster Studios ve Deep Silver bir Dead Island 2 sinematik başlık sekansı yayınladı. Game of Thrones ve The Last of Us HBO şöhretinin efsanevi animasyon stüdyosu Elastic.tv tarafından geliştirilen başlık sekansı, hayranları Los Angeles’ın kanlı ama yine de göz alıcı harabelerine, rahatsız edici derecede canlı kanla gölgelenen ünlü manzaralarına götürüyor.

Dead Island 2 sinematik başlık sekansını aşağıdan izleyin:

Yıllarca süren son derece çalkantılı bir geliştirme sürecinden sonra, Deep Silver tarafından yayınlanan zombi RPG Dead Island 2 nihayet PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S ve Xbox One’da yayınlanmaya hazır. Oyun, Dead Island sonrası California’da askeri karantina altında geçiyor ve tamamen özelleştirilebilir yeteneklere sahip altı benzersiz karakter içeriyor. Oyun ayrıca, arkadaşların oyunun üst düzey parçalama sisteminin keyfini birlikte çıkarmaları için üç oyunculu çok oyunculu işbirliğine izin verir.

Ölü Ada 2 yukarıda belirtilen platformlarda 21 Nisan 2023 sürümü için ayarlanmıştır. Ondan ne bekleyeceğiniz konusunda daha iyi bir fikir edinmek için, oyunun dövüşünü ve diğer mekaniklerini açıklayan geliştiriciler tarafından anlatılan, yakın dövüş ağırlıklı Slayer Dani’nin HELL-A’nın dehşetiyle mücadele etmesini izleyen başlıktan 14 dakikadan fazla oynanışa göz atın.oyun-6