Valve, oyundaki her sistemin ve içeriğin elden geçirilmesi olarak tanımladığı zaten söylentili Counter-Strike 2 için sınırlı bir test duyurdu. Bu Çarşamba (22) tarihinde başlayan test, oyunculara, geliştirilmiş sis bombaları ve sunuculara oyuncu eylemleri hakkında daha kesin bilgiler sağlayan güncellemeler dahil olmak üzere güncellenmiş mekaniği deneme şansı verecek.

Yeni oyun, Valve’ın Source 2 motoru üzerine kuruludur ve bir dizi güncelleme ve yenilenmiş haritalar, daha iyi görseller, kullanıcı arabirimi geliştirmeleri, elden geçirilmiş ses ve çok daha fazlasını içeren yeni özellikler vaat ediyor. CS2’nin SSS sayfası tam sürümün 2023 yazında beklendiğini belirtiyor ve oynamak ücretsiz olacak.

Valve Studio’nun duyurusu, bu sürümü hevesle bekleyen Counter-Strike hayranları arasında heyecan yarattı. Şirketin temel mekaniği iyileştirmeye ve sunuculara daha kesin bilgiler sağlamaya odaklanması, oyuncular için oyun deneyimini geliştirmeye yönelik bir taahhüt olduğunu gösteriyor.

Güncellenmiş Haritalar ve Oynanış Mekaniği

Valve, “Dünyayı Seviyelendirmek” adlı yakın tarihli bir videoda, CS2’nin yeni bir görünüme sahip güncellenmiş haritalara sahip olacağını açıkladı ve şirket ayrıca deneyimli oyuncuların becerilerini orijinal oyundan aktarabilmeleri gerektiğini belirtti. Oyuncular, esasen değişmeyen mihenk taşı seviyeleri de dahil olmak üzere, tanıdık bir ortamda yeni oyuna alışmalarına olanak tanıyan üç harita katmanına sahip olacak. Diğer haritalar yükseltilmiş özelliklere sahip olacak ve bazıları tamamen yeniden inşa edilecek.

Oyuncular için oyun deneyimini geliştirmeye kendini adamış olan Valve, silahın susturucusunu kaldırmak için özel bir bağ ekledi. Şirket, orijinal oyunun başarısını temel alarak Counter-Strike 2’yi oyuncular için daha sürükleyici ve heyecan verici bir deneyim haline getirmeye çalışıyor.

Tam sürümünün 2023 yazında çıkması bekleniyor, hayranlar Counter-Strike 2’nin çıkışını sabırsızlıkla bekliyorlar. İyileştirilmiş haritalar, güncellenmiş oyun mekaniği ve iyileştirilmiş görseller, oyunu yeni zirvelere taşımayı vaat ediyor ve bu sınırlı test, Valve’ın geri bildirim toplamasını sağlayacak oyunculardan alın ve tam sürümden önce gerekli ayarlamaları yapın.

Yeni özellikler ve vaat edilen yıllarca süren güncellemelerle, CS2’nin nasıl şekilleneceği ve FPS türünde önemli bir oyuncu olup olmayacağı henüz belli değil. Valve, oyuncu geri bildirimlerine göre oyunu ince ayar yapmaya ve iyileştirmeye devam ettikçe, nihai ürünün nasıl şekillendiğini ve bundan sonra ne olacağını görmek ilginç olacak. Daha fazla bilgi şu adreste kontrol edilebilir: resmi web sitesi

dosyalanmış oyun. Counter-strike ve Valve hakkında daha fazlasını okuyun.genel-1