Peaky Blinkers'ın yaratıcısı Steven Knight, Star Wars'a katılıyor.

Peaky Flaşörler yaratıcı Steven Knight katılıyor Yıldız Savaşları.
Fotoğraf: Anthony Devlin (Getty Resimleri)

Lucasfilm’in perde arkasındaki drama giderek daha ilginç hale geliyor. Açıklandıktan günler sonra o yazarlar Damon Lindelof ve Justin Britt-Gibson şimdi olması beklenenden ayrıldı sonraki Yıldız Savaşları filmyazar Steven Knight görünüşe göre dizginleri eline aldı.

Çeşitlilik tarafından yönetilmesi beklenen projeye Knight’ın dahil olduğu haberini verdi. Bayan Marvel yönetmen Sharmeen Obaid-Chinoy. Olayların ardından geçeceği söylenen proje, Skywalker’ın Yükselişi, biridir birkaç Lucasfilm geliştiriyor Aralık 2025’te gösterime girmesi planlanan bir sonraki filmi olacak. Ve perde arkasında gelişen dramaya rağmen, birçok kişi bunun bu film olacağına inanıyor.

Knight, 2013 Tom Hardy çıkışını yönetti Locke ama en çok hit dönem gangster şovunun yaratıcısı olarak bilinir. Peaky Blinders. (Peaky Blinders buluşuyor Yıldız Savaşları? Kulağa ilgi çekici geliyor, değil mi?) İnanılmaz derecede çeşitli bir özgeçmişi var ve bu özgeçmişine, adlı küçük bir şovu birlikte yaratmayı da içeriyor. Kim Milyoner Olmak ister? Tüm söylemek gerekirse, ihtiyacı varmış gibi görünmüyor Yıldız SavaşlarıAncak Yıldız Savaşları ona ihtiyacı olabilir.

Önümüzdeki haftalarda, bu filmin ne olup olmayacağı, ne zaman vizyona girip girmeyeceği veya yakında kimin üzerinde çalıştığı hakkında çok daha fazla şey öğreneceğiz. Lucasfilm 2025 filmini duyurması bekleniyor de Yıldız Savaşları 7 Nisan’da Avrupa Kutlaması. Ama şimdilik aşağıda bize bildirin: ‘ın ortak yaratıcısının da dahil olduğu bir ekip için görünüşte devreye giren kişi hakkında ne düşünüyorsunuz? Kayıp, KalanlarVe bekçi?


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7