Amazon, genellikle en yenileri gibi Google telefonlarını satın almak için en iyi yerlerden biridir. Pixel 7 Pro amiral gemisi veya mükemmel Google’ın bir kampanya sırasında sunduğu ücretsiz içeriklerin aynısını en son sürümünde olduğu gibi genellikle doğrudan indirim şeklinde sunduğu için Pixel 7 orta sınıf Kilidi açılmış bir Pixel 7’nin fiyatından %25 indirim sağlayan 7 serisi fırsatı.
Seleflerinin son fiyatlarından da görebileceğiniz gibi, Pixel 7 ve 7 Pro da değerlerini iyi koruyor. Alabileceğiniz en yüksek tutar genellikle Pro için doğrudan 200$ ve küçük kardeş için 100$’dır ve bu, örneğin tek seferlik satış etkinliklerinde geçerlidir. Kara Cuma.

Bu nedenle, hem Pixel 7 Pro hem de Pixel 7’de 150 $ ‘lık en son Amazon anlaşması, telefonların temel fiyatını sadece 449 $’ a düşürdüğü için dikkatinize değer, Pixel 7’nin sunduğu şey için oldukça şaşırtıcı bir etiket.

Google’ın Pixel 7 ve Pixel 7 Pro modelleri, bulabileceğiniz en iyi kameralı cep telefonlarından bazılarıdır ve arkadaki kamera şeridine sahip göze çarpan tasarımları ve diğer amiral gemisi telefon serilerine kıyasla mükemmel para-performans oranı nedeniyle hayranların favorisidir. , eşsiz yazılım güncelleme temposundan bahsetmiyorum bile.

Kabul edilirse, herhangi bir taşıyıcıda ücretsiz bir Pixel 7 anlaşması, Verizon ve AT&T’de bir takasla yapılan olağan 800 $ indirimli anlaşmalar gibi, buna değer olacaktır, ancak taşıyıcılarla bir plan için kaydolmanız gerekir. Bu iki taşıyıcı, son zamanlarda bir aynayı buğulandıran herhangi bir çöpü alır ve size maksimum takas miktarını verir, ancak sonra, tekrar … abonelik planlayın.

Sadece bu da değil, Google’ın çevrimiçi mağazasından bir Pixel 7 ve Pixel 7 Pro seçmeseniz ve bunun yerine Amazon’dan en son indirimlerle satın alsanız bile, tüm modeller genellikle kullanılacak en geniş 5G frekansını destekler. herhangi bir operatörde, yalnızca nihai Verizon modeli karışıma mmWave desteği (ve dolayısıyla bir plan olmadan satın alınırsa biraz daha yüksek bir fiyat) ekler.telefon-1