Lego ve 2K, Lego 2K Drive adlı bir sürüş oyunu üzerinde çalışıyor ve “AAA sürüş macera oyunu” 19 Mayıs 2023’te piyasaya sürülecek. Hatta Hamburghini adında bir araba bile içeriyor. Gerçekten mi.

NBA 2K stüdyosu Visual Concepts tarafından geliştirilen Lego 2K Drive, PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Switch ve PC için geliştiriliyor. Açık dünya sürüş oyunu olarak nitelendirilen Lego 2K Drive, tek oyunculu ve çok oyunculu olup, 1.000’den fazla seçenekle oyuncuların Lego parçalarından kendi arabalarını yapmalarına olanak tanır (IGN aracılığıyla).

Lego 2K Drive’da farklı biyomlar, yarışılacak bir dizi yarış türü, mini oyunlar, koleksiyon öğeleri ve her şeyi bir araya getiren bir hikaye olacak. Çok oyunculu modda oyuncular arkadaşlarıyla ve arkadaşlarına karşı yarışabilir ve altı oyuncuya kadar işbirliği modu vardır. Oyun ayrıca iki oyunculu bölünmüş ekranı ve çevrimiçi çok oyunculu modu da destekler.

70 $’lık standart sürüme (veya son nesil sistemlerde 60 $’a) ek olarak, fazladan bir araç, bir araç kozmetik ürünü, bir oyun içi minifigür ve Year 1 Drive Pass ile birlikte gelen 100 $’lık Muhteşem bir Sürüm olacak. 120 Dolar değerindeki Muhteşem Rakipler Sürümü, daha da fazla oyun içi içeriğe ve yeni bir biyom ile lansman sonrası dört grup içerik içeren Year 1 Drive Pass’e sahiptir. Her biri daha fazla araç ve tema içerecek.

Bakın, Hamburghini

Son olarak oyunu ön sipariş veren herkes su temalı araçlarla gelen Aquadirt Racer Pack’e sahip oluyor. Daha fazlası için GameSpot’un Lego 2K Drive uygulamalı önizlemesine göz atın.

2K ve Lego’nun çoklu oyun ortaklığının bir parçası olarak bir süredir birlikte çalıştığı söyleniyor. Anlaşmaya dahil olan başlıkların bir araba sürme oyunu ve bir futbol oyunu olduğu söyleniyor. Bahsi geçen araba sürme oyununun geliştiricisinin NBA 2K geliştiricisi Visual Concepts olduğu söylenirken, sözde futbol oyununu Sumo Digital’in yapacağı bildiriliyor.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1