Not: Kapak görselindeki saat Garmin Instinct 2 Solar’dır ve görsel amaçlı kullanılmıştır.

Geleneksel akıllı saat meraklıları, Garmin Instinct 2 Solar’a o kadar aşina olmayabilir, ancak sağlam teknoloji hayranları bunu kesinlikle duymuşlardır. Bu saat, başlangıçta biraz eskimiş gibi görünebilecek tek renkli bir MIP ekranı kullansa bile tonlarca akıllı özelliğe sahiptir. Gerçekte, hiç de öyle değildir. Biyometri ve bildirimlerden çok daha fazlasını yapabilir. Instinct 2 Solar, hepsi çok sağlam ve oldukça büyük bir kasada temassız ödemeler için NFC’ye, tonlarca spor odaklı özelliğe ve çok sayıda sağlık takipçisine sahiptir. Bu da onu en iyilerden biri yapar. piyasadaki en iyi akıllı saatler.

Bu nedenle, birçok kullanıcının bu akıllı saati yalnızca günlük bir sürücü için ciddi bir düşünce haline gelmesi için kontrol etmesi şaşırtıcı değil. Ve bu insanlardan biriyseniz, bazı FCC belgelerinin Android Başlıkları, yeni ve geliştirilmiş bir Instinct Solar saatin üzerinde çalışıldığını ima ediyor olabilir. Ve oldukça büyük bir saat olacak gibi görünüyor.

FCC – Federal İletişim Komisyonu – genellikle yakında piyasaya çıkacak ürünler hakkında çok az bilgi verir. Bunun nedeni yalnızca gizlilik anlaşmaları değil, aynı zamanda bir ürüne sertifika sağlamak için çok özel özellikleri test etmesidir. Ancak bu özel listeden ilginç bir şey öğreniyoruz: saatin boyutu. Test edilen birim A04600 seri numarası altındadır ve uygulanan belgelere göre saatin kasasının ölçüsü 57 mm’dir. Sadece kayıt için, Serinin en büyüğü olan Galaxy Watch 5 Pro’nun boyutu 45 mm’dir. Apple Watch Ultra bunu 49 mm’ye kadar yükseltir.

Akıllı saatin içi hakkında ya da geliştirme aşamasında olup olmadığı hakkında pek bir şey bilmiyoruz ancak boyut olarak çok az rekabeti olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz. Ancak Garmin’in geçmişine bakılırsa, muhtemelen her zamanki gibi özelliklerle dolu olmasını bekleyebiliriz.telefon-1