iPad için Webex Meetings, daha iyi çoklu görev için toplantı video akışlarını küçük bir pencereye indirgeyen resim içinde resim modunu zaten desteklemektedir. Ancak bugünden itibaren iPad kullanıcıları iki ek özelliğe sahip olacak.

Webex Meetings uygulama güncellemesi, uygulamayı birden çok pencereye bölme özelliği ekleyerek, toplantıdaki katılımcıları görüntülerken ekranın bir tarafında paylaşılan belgelerin veya bir sunumun görüntülenmesini sağlar. ekran.

Cisco WebEx Meetings ile iPhone, iPad, Android akıllı telefon veya tabletinizle veya doğrudan bilgisayarınızdan toplantılara ve sohbet görüşmelerine katılın.

  • İndirilenler: 6
  • Yayın tarihi : 03/17/2023
  • Yazar : Cisco Sistemleri, Inc.
  • Lisans : Ücretsiz lisans
  • Kategoriler:
    İletişim
  • İşletim sistemi : Android – Çevrimiçi hizmet Tüm İnternet tarayıcıları – iOS iPhone / iPad / Apple Watch

Ancak Webex Meetings artık Stage Manager’ı desteklediğinden, belki de en dikkate değer güncelleme, iPadOS 16 veya üstünü çalıştıran iPad kullanıcıları içindir.


ipad-yaşam-tarzı-video-fotoğraf-görüntü-4

Resim: Cisco

Stage Manager’ın büyük avantajları

Stage Manager, bazı iPad modellerinin, macOS’ta olduğu gibi (aslında, en yeni macOS’ta Stage Manager yerleşik olarak bulunur) ayarlanabilir pencerelerde birden çok uygulamayı görüntülemesine olanak tanır ve hatta harici monitörleri destekler. iPad kullanıcıları, harici bir ekrana bağlandıklarında aynı anda açık ve çalışan sekiz adede kadar uygulamaya sahip olabilir.

Yeni Webex Meetings güncellemesi ile herhangi bir açık Webex Meetings penceresini bir ekrandan diğerine taşıyabilir, açık herhangi bir pencereyi yeniden boyutlandırabilir ve sonuçta Webex Meetings’e Stage Manager ile uyumlu herhangi bir Apple uygulamasında yaptığınız gibi davranabilirsiniz.

Harici bir monitöre bağlı bir iPad Pro üzerinde çalışırken, bu yapılandırmada bazı Webex toplantıları da dahil olmak üzere birçok görüntülü toplantıya katıldım. Tüm uygulamalar bu kullanım durumunu iyi desteklemez, bu nedenle Cisco’nun en son Webex Meetings güncellemesiyle iPad’e tam destek getirdiğini görmekten memnunum.

Bugünün güncellemesini şu adresten indirebilirsiniz: App Store’da Webex Meetings.


Kaynak : “ZDNet.com”genel-15