Yeni bir Unreal Engine vitrini, işleme yazılımıyla yapılan teknolojik gelişmeleri ortaya koyuyor ve Senua’s Saga: Hellblade 2 için etkileyici bir yüz animasyonu vitrini sunuyor.

Kısa animasyon, GDC 2023’te düzenlenen State of Unreal oyun gösteriminin bir parçasıydı.

Animasyon kısa ama Hellblade: Senua’s Sacrifice’da Senua’yı oynayan aktris Melina Juergens’in yaptığı yüz ifadelerindeki ayrıntıları vurguluyor. Yüz kaslarının ve gözlerinin ince hareketlerini açıkça görebilirsiniz.

Epic Games, birkaç yıl önce Unreal Engine 5’in etkileyici yeteneklerini ortaya çıkardı ve görünüşe göre Unreal Engine, oyun motorunun teknik yeteneklerini o zamandan beri geliştirdi. Unreal Engine 5’in gücünü yeni ve gelecek sürümler için giderek daha fazla oyun kullanıyor; Tekken 8, son oyun fragmanlarında gösterildiği gibi motoru harika bir şekilde kullanıyor ve aksiyon RPG Wayfinder, ışın izleme dahil olmak üzere çeşitli iyileştirmeler için Unreal Engine 4’ten 5’e geçiş yapacak.

Sennua’s Saga: Hellblade 2 ilk olarak 2019’da duyurulmuştu ve o zamandan beri Hellblade’in yakında çıkacak devamı hakkında biraz bilgi aldık. Oyun zaten önceki fragmanlardan da etkileyici görsellere sahipti.

Ninja Theory, Hellblade 2 üzerinde çalışmaya devam ederken, stüdyonun Unreal Engine’in sınırlarını nasıl zorladığını görmek heyecan verici olacak.oyun-6