Yaptım. Razer kulaklık standını satın aldım. Üzgünüz, kulaklık standı değil — bu Razer Base Station V2 Chroma, çünkü bu sadece bir kulaklık standı değil… Bu bir yaşam biçimi. Pekala, kabul ediyorum, bu biraz dramatik. Yine de, kulaklığınızı yukarıda tutmanın bir yolu için 70 doların altında bir kuruş harcama olasılığıyla dalga geçmek çok kolay, çoğu kulaklık masanızda dururken, basit bir çiviyle duvara asılırken veya kanca, hatta oynamayı bitirdiğinizde monitörünüzün köşesinde asılı.

69,99 $ karşılığında, Resident Evil 4’ün (2023) Deluxe Edition ön siparişini vermek gibi çok şey yapabilirdim! Yani, bunu zaten yaptım (oynamak için sabırsızlanıyorum). Ne olursa olsun, iş için bazı ekipman satın alırken Razer Base Station V2’yi Best Buy sepetime eklemek basit bir meseleydi ve açıkçası satın aldığım için hiç pişman değilim. Çok gibi görünmeyebilir ama hepimiz hayatımızda biraz daha lüks kullanabiliriz.

Baz İstasyonu V2 Chroma, “yalnızca bir kulaklık standı”ndan biraz daha fazlasıdır. (İmaj kredisi: Windows Central | Zachary Boddy)

Razer Base Station V2 Chroma’ya aşina değilseniz, size tasarımı ve özellik seti hakkında hızlı bir genel bakış sunmama izin verin. Yüzeyde bu, satın alabileceğiniz veya hatta kendiniz bir araya getirebileceğiniz diğer herhangi bir ucuz kulaklık standı gibi görünüyor, ancak Razer aslında bu özel standı piyasadaki en iyi hale getirmek için epeyce düşündü.genel-20