E1.ru portalına göre, Yekaterinburg’daki resmi BMW bayisi Çin Geely otomobillerini satmaya başladı, ancak aynı zamanda BMW onlara orada hizmet vermeye devam edecek.

BMW’nin resmi bayisi olan Kraft otomobil bayisinin binasında bir Geely tabelası belirdi. Okami otomobil holdingi, Çin arabalarının satışıyla ilgili bilgileri doğruladı.

Yeni BMW tedarikindeki geçici bir duraklama nedeniyle, resmi BMW servis merkezinin çalışmaları ile Geely otomobillerinin satışının birleştirilmesine karar verildi. Bayi sözleşmesi bir yıllıktır. Bundan sonra, daha fazla çalışma için bir karar vereceğiz. Ancak bizce teknoloji ve güvenilirlik nedeniyle Rusya pazarında Koreli markaların yolunu izleyecek olan Çinli üreticilerin beklentilerine inanıyoruz.


“Okami”Kraft otomobil bayiliğinin, daha önce olduğu gibi, mevcut garanti yükümlülüklerine yönelik desteğin bir parçası da dahil olmak üzere BMW otomobillerini satacağına, bakımını yapacağına ve tamir edeceğine dair bir açıklama da yayınlandı.

Şirket, müşteri sadakatini artırmak için çabalarken tüm garanti yükümlülüklerini desteklemeye devam ediyor. Araç kaporta onarımları da yapılmaktadır. Ek olarak, Kraft otomobil merkezi kullanılmış BMW arabalarını sunar.


“Zanaat”genel-22