Minecraft Legends: Çıkış tarihi, fragmanlar, oynanış, daha fazlası

Byteknomers

Mar 22, 2023 ##microsoft, ##PlayStation 4, ##PlayStation 5, #Amerika Birleşik Devletleri'nin video oyunu şirketleri, #Amerika Birleşik Devletleri'nin yazılım şirketleri, #bethesda yazılımları, #bilgisayar oyunları, #Boş vakit, #Çapraz platform yazılımı, #çıkış, #Çok oyunculu video oyunları, #Daha, #Dijital medya, #Dünya üstü, #Eğlence, #elektronik oyuncaklar, #Elektronik oyunlar, #elektronik yayıncılık, #Etkileşimli kurgu, #Ev tipi video oyun konsolları, #Fazlası, #Fragman (promosyon), #fragmanlar, #kitle iletişim araçları, #Kullanıcı arayüzü teknikleri, #Legends, #Microsoft franchise'ları, #Microsoft oyunları, #Microsoft platformlarındaki oyunlar, #Microsoft video oyun konsolları, #Minecraft, #Minecraft Efsaneleri, #minecraft zindanları, #Mojang, #Mojang Stüdyoları, #Nintendo Anahtarı, #Oynanış, #Oyun, #Oyun bayilikleri, #Oyun istasyonu, #Oyun tasarımcısı, #Oyun Teorisi, #Oyunlar, #Sanal gerçeklik, #Sekizinci nesil konsollardaki oyunlar, #Sekizinci nesil video oyun konsolları, #Sony Etkileşimli Eğlence, #Spor Dalları, #Tarihi, #teknoloji, #Teknoloji ve Bilgi İşlem, #Teknoloji ve Bilgi İşlem > Bilgi İşlem, #video oyun geliştirme, #Video oyun geliştirme şirketleri, #video oyun konsolları, #Video oyun platformları, #video oyun şirketleri, #Video Oyun>Konsol Oyunları, #Video Oyun>Video Oyun Türleri, #Video oyunları, #Video Oyunları>PC Oyunları, #Video oyunu, #Video oyunu oynanışı, #Video oyunu serileri, #Video oyunu tasarımları, #video oyunu yayıncıları, #Windows oyunları, #Windows yazılımı, #x86 tabanlı oyun konsolları, #xbox, #xbox one, #Xbox Oyun Geçişi, #Xbox Series X ve Series S, #yaklaşan oyunlar, #Yazılım geliştirme


Minecraft Efsaneleri bir başka minecraft Mojang tarafından geliştirilmekte olan yan ürün. Aksiyon strateji oyunu ilk olarak Xbox ve Bethesda Games Showcase 2022 sırasında ortaya çıktı ve şimdi neredeyse üzerimizde.

Oynanış ve çıkış tarihinden fragman bilgilerine ve daha fazlasına kadar, yaklaşan oyun hakkında bildiğimiz her şey burada. Minecraft Efsaneleri.

Yayın tarihi

Minecraft Efsaneleri 18 Nisan 2023’te piyasaya sürülmesi planlanıyor.

platformlar

Mojang, Microsoft tarafından uzun zaman önce satın alınmış olabilir, ancak ekip hala çok platformlu oyunları piyasaya sürmeye kendini adamıştır. Bu trend ile devam ediyor Minecraft Efsaneleri4, PS5, Switch, Xbox One, Xbox Series X ve PC’ye gelmesi bekleniyor. Ayrıca Xbox Game Pass üzerinden de oynanabilecek.

römorklar

için ilk resmi fragman yayınlandı. Minecraft Efsaneleri iki dakikadan biraz fazla sürüyor ve izleyicilere oynanıştan birkaç parçanın yanı sıra çok sayıda sinema çekimi sunuyor.

Xbox Games Showcase Extended 2022 basın etkinliği sırasında Mojang baş yapımcısı Dennis Ries, fragman hakkında biraz yorum yaptı ve birkaç ayrıntı daha açıkladı.

Nintendo, oyun hakkında çok fazla şey öğrenmemiş olsak da, yakın tarihli bir Direct Mini sırasında biraz daha fazla oynanış ortaya çıkardı. Bunun yerine, birkaç savaş çekimi daha yaptık ve oyuncuların keşfedeceği dünyaya bir kez daha göz attık.

Son oyun fragmanı, çıkış tarihini de aldığımız Ocak ayında Xbox Bethesda Developer Direct’ten geldi.

Minecraft Legends: Resmi Oynanış Fragmanı

Oynanış

Minecraft Efsaneleri bir aksiyon strateji oyunudur. Standartta gerçekleşir minecraft evren ve orijinaliyle aynı bloklu grafiklere sahip minecraft Ve Minecraft Zindanları. Ancak bu oyunların aksine, bu tamamen stratejik savaşla ilgili.

“Beklenmedik arkadaşlara değerli ittifaklar kurmaları için ilham verin ve evlerini korumak için stratejik savaşlarda onlara liderlik edin.” resmi Minecraft Efsaneleri İnternet sitesi. “Cehennemin yozlaşması Yerüstü Dünya’yı yutmadan önce domuz yavrularına karşı savaşın!”

Tanıtım fragmanı, çeşitli biyomlarda at sırtında giden bir karakteri gösterdi – (görünüşte) birliklerini çağırmak için bayraklar indirdi ve gerçek zamanlı savaşta büyük düşman dalgalarıyla çarpıştı. Ayrıca, oyuncunun önlerine yavaşça bir yapı inşa edildiğini izlerken, biraz işçilik var gibi görünüyor. Oyunda zanaatkarlığın ve inşa etmenin ne kadar rol oynayacağı belli değil, ancak stratejik savaş ve büyük ölçekli karşılaşmalar ana cazibe gibi görünüyor.

Hayranlara, Developer Direct’ten daha derin bir bakışla, üst dünyaya ve onun büyük ölçekli savaşına başka bir bakış sağlayan Nintendo Direct Mini’de bunun daha fazlası gösterildi. Bu, klasikten daha tanıdık çeteleri gösterdi minecraft oyunun yanı sıra arkadaşlarla işbirliği içinde oynama yeteneği.

çok oyunculu

Minecraft Efsaneleri hem işbirlikçi hem de rekabetçi çok oyunculu olacak. iki takımla veya dört oyuncuya kadar oynanabilir. Rastgele oluşturulmuş dünyalarda çete orduları kurabilir ve savaşabilirler.

Ön sipariş

Şimdi ön sipariş verebilirsiniz Minecraft Efsaneleri de resmi site tercih ettiğiniz platform için. Standart sürüm size 40 ABD dolarına mal olurken, Deluxe Sürüm toplamda 50 ABD dolarına kadar çıkıyor. İkinci sürüm, piyasaya sürüldüğünde fazladan altı görünüm, bir kahraman, dört binek ve bir başka binek görünümü içerir.
genel-19