2018’deki ağ fırlatma macerası Marvel’s Spider-Man’in merakla beklenen devamı olan Marvel’s Spider-Man 2, Eylül ayında vizyona girecek. Twitter’da heyecanlarını paylaşan bir hayrana yanıt veren Venom seslendirme sanatçısı Tony Todd’a göre bu. “Eylül gibi görünüyor! Ağustos ayında büyük tanıtım geliyor,” diye yanıtladı ve hayranlardan nefeslerini tutmalarını istedi. Todd, Hollywood’da ön plana çıktı. Şeker adam slasher korku filmleri serisi ve bu bilgi hiçbir şekilde resmi bir sıfatla tweetlenmedi. Geliştirici Insomniac Games bunu pekala değiştirebilir, ancak ayrıntıların oyunla doğrudan ilgili birinden alınması güven verici.

Çıkış aralığı, Spider-Man 2’yi Bethesda’nın yakın zamanda 6 Eylül’e ertelenen yaklaşan uzay RPG’si Starfield’a karşı doğrudan bir yarışmaya sokuyor. Örümcek Adam ve Örümcek Adam: Miles Morales, Venom’u muhtemelen varlığı ilk oyunda ses kayıtları ve aramalarla sınırlı olan Harry Osborn’un yaşadığı yeni düşman olarak kurdu. God of War Ragnarök’te Heimdall’ı da oynayan seslendirme sanatçısı Scott Porter – geri dönmeyecek, stüdyonun Spider-Man 2’de gerçek fotoğrafa geçmek istediğini ve oyuncu ile karakter arasındaki yaş farkının yüz modeli için sorun oluşturduğunu iddia etti. Stüdyo daha önce Peter Parker’ın aktörünü genç bir görünüme kavuşturmak için yeniden düzenledi – John Bubniak’tan Yuri Lowenthal’a geçti.

Spider-Man 2, Lowenthal ve Nadji Jeter’in sırasıyla Parker ve Miles Morales rollerini, yeni kostümler, kötü adamlar ve “serin diyalog teknolojisi”, çünkü PS5 donanımını sınırlarına kadar zorluyor. Geçen yılın sonlarında, Sony bile bunun için bir sonbahar/sonbahar yayın aralığını onaylamadan önce, yazarlardan biri olan Jamie Mayer yanlışlıkla bunu kendi sayfalarında ifşa etmişti. kişisel web sitesi. Kreatif direktör Bryan Intihar ve oyun direktörü Ryan Smith de dahil olmak üzere Spider-Man’de çalışan “geliştirme ekibinin çoğu” devam filmi için geri döndü. “Kendi filmimizde inanılmaz derecede yetenekli pek çok oyuncuyla çalıştığımız için şanslıyız. Örümcek Adam Insomniac Games Franchise Stratejisi ve Stüdyo İlişkileri Başkanı Ryan Schneider, 2021’de şunları söyledi: Blog yazısı.

Insomniac Games ayrıca bağımsız bir oyun üzerinde çalışıyor. kurt oyun, kreatif direktör Brian Horton ve oyun direktörü Cameron Christian liderliğinde geliştirme. Her ikisi de daha önce Spider-Man: Miles Morales üzerinde çalıştı. “Bizim damarımızda Örümcek Adam oyunlarında, buradaki amacımız yalnızca karakteri bu kadar popüler yapan şeyin DNA’sına saygı duymak değil, aynı zamanda onu taze hissettirmek ve Insomniac ruhunu gerçekten yansıtmak için fırsatlar aramaktır,” dedi Schneider ilk açıklama sırasında. Insomniac’ın Örümcek Adamları, yakında çıkacak olan Spider-Man: Across the Spider-Verse filminde de yer alacak, ancak ne kadar büyük bir rolleri olduğu belli değil.

Marvel’s Spider-Man 2, Eylül ayında PS5’e özel olarak piyasaya sürülecek.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

genel-8