Pazartesi günü tanıtılan LEGO 2K sürüş oyununun resmi adı “LEGO 2K Drive” ve PC (Steam ve EGS), PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Nintendo Switch’te 19 Mayıs’ta piyasaya sürülecek. . Yeni LEGO oyunu, hem tek oyunculu hem de çok oyunculu oynanışa sahip bir açık dünya oyunudur ve oyuncuların tamamen LEGO parçalarından tam olarak istedikleri özelliklere göre özel bir araç oluşturmasına olanak tanıyan sağlam bir özelleştirme sistemi içerir.

23 Mart’ta The LEGO Group ve 2K Games’ten bir fragmanla resmi olarak duyurulacak olan oyun, “LEGO 2K Drive” adıyla bir gün önce dünyaya duyuruldu. 2K yan kuruluşu Visual Concepts’in “AAA sürüş macera oyunu”, tek oyunculu ve çok oyunculu (bölünmüş ekranlı işbirliği dahil) oynanışa sahip açık bir dünya sunuyor ve oyuncuların tamamen özelleştirilebilir araçlarla birlikte veya birlikte veya yan yana yarışmalarına olanak tanıyor. altı oyuncuya kadar rekabetçi çok oyunculu.

LEGO 2K Drive Sürümleri:

LEGO 2K Drive, 19 Mayıs’ta yukarıda belirtilen platformlar için lansman sırasında mevcut olan üç sürümle piyasaya sürülecek. Standart Sürüm yalnızca temel oyunu içerecek ve PS5 ve Xbox Series X|S konsolları için 69,99 ABD Doları ve diğer platformlarda 59,99 ABD Doları olarak fiyatlandırılacaktır. Oyunun Muhteşem Sürümü (99,99 ABD doları) temel oyunun yanı sıra yeni bir araç, araç yeteneği, oyun içi minifigür ve Year 1 Drive Pass’ı içerecek. Son olarak, Awesome Rivals Edition birden fazla araç, bir araç yeteneği, birden çok oyun içi minifigür ve 119,99 $ karşılığında Year 1 Drive Pass içerecek. Year 1 Drive Pass ayrı olarak da satın alınabilir ve “tamamen yeni bir biyom” ile yeni araçlar ve temalar içeren dört sezonluk Drive Pass lansman sonrası içeriği içerir.

Oyunun herhangi bir sürümü için ön sipariş veren oyuncular ayrıca aşağıdaki içeriği içeren Aquadirt Racer Paketini de alacaklar:

  • Aquadirt Racer Sokak Arabası
  • Off-Road Araba
  • yarış teknesi

(Bilgiler, o zamandan beri yayından kaldırılan bir IGN makalesinden alınmıştır.)oyun-6