Teknolojinin ve açık havada yemek pişirmenin büyük bir hayranıysanız, sektör lideri marka kamado joe az önce sizin için çok ilginç olabilecek bir şeyi duyurdu: bazı hoş ekstralara sahip dijital bağlantılı seramik ızgara.

İsminde bağlı Joeürün, göre kamado joe, türünün ilk örneği, geleneksel seramik pişirmenin tüm avantajlarını modern teknolojiyle harmanlayarak sıcaklık kontrolü ve aydınlatma için mükemmel bir kurulum sunuyor. Uygulama özellikli özellikler ve dijital kontrol, ızgara yapanların bu ürünün avantajlarını deneyimlemelerine yardımcı olacak harika bir artı.

Ürün hakkında Middleby Outdoor Başkanı Cara Finger şunları söyledi:
Kamado Joe, başından beri üstün bir ızgara deneyimi sunmaya kendini adamıştır. […] Bugün, Konnected Joe ile tüm beceri seviyelerindeki ızgaracılara kamado tarzı yemek pişirmeyi sunmaktan gurur duyuyoruz ve onlara dijital kontrolleri kullanma güvenini ve esnekliğini veriyoruz.

Kamado Joe’nun öne çıkan özellikleri

  • 15 dakikadan kısa sürede kullanıma hazır – Otomatik Ateş Başlatıcı ateşleme, bir düğmeye basarak kömürü yakar,
  • Mükemmel sıcaklık kontrolü – Kontrol Sistemi (Kontrol Board™ dijital ekran, Kontrol Fan™ ve Kontrol Tower™ üst havalandırmadan oluşur) her aşçı boyunca toplam sıcaklık kontrolünü sağlar.
  • Otomatik Pişirme Modu – Otomatik Pişirme Modu, Kontrol Panosu dijital ekranında adım adım talimatlar sunar veya Klasik Pişirme Modunu kullanabilir ve geleneksel kamado pişirme için sıcaklığınızı manuel olarak kontrol edebilirsiniz.
  • Uygulama bağlandı – Yeni Kamado Joe uygulamasıyla ızgara sıcaklığınızı, et problarınızı ve pişirme sürelerinizi her yerden ayarlayın ve izleyin.
  • Kolay temizlik ve daha fazla esneklik – Konnected Joe ayrıca kolay temizlik için dışarı kayan bir kül çekmecesi, kubbe ağırlığının azaltılması için Air Lift™ Menteşe ve pişirme esnekliği için 2-Katmanlı Böl ve Yönet gibi özenle tasarlanmış özellikler içerir.

Ön siparişler başladı

ABD’de ön sipariş için mevcut 1.699 dolarKonnected Joe şu adreste çevrimiçi olarak bulunabilir: kamadojoe.com ve siparişlerin başladığı Home Depot gibi perakendecilerde Haziran 2023.

dosyalanmış Ev. Yemek Pişirme ve Dış Mekan hakkında daha fazlasını okuyun.genel-1