neden olduğunu merak ettiyseniz Jabra Elite 3 kulakiçi kulaklıklar bir anda çok uygun fiyatlı hale geldi (başlangıçta özellikle pahalı olduklarından değil), cevap çok basit: Elite 4 şimdi burada geliştirilmiş özellikler ve daha yüksek bir başlangıç ​​fiyatı ile.

Bir yıldan daha uzun bir süre önce piyasaya sürülen sportif Elite 4 Active ile karıştırılmaması gereken bu kötü çocuklar, “iş ve yaşam” için “temel” kulaklıklar olarak faturalandırılıyor, bu da yeteneklerinin eve yazılacak bir şey olmadığını söylemenin süslü bir yolu gibi geliyor. ultra üst düzey ile karşılaştırıldığında yaklaşık AirPods Pro 2 veya Samsung Galaxy Tomurcukları 2 Pro.
Ancak ister inanın ister inanmayın, Jabra Elite 4, Jabra Elite 4 ile hemen hemen aynı seviyede. Apple’ın Pro olmayan AirPods 2’si şu anda son teknoloji aktif gürültü engellemeyi paketliyor. Yalnızca 99,99 $ karşılığında, ANC etkinken (ANC kapalıyken 28 saat) 22 saate kadar “toplam” pil ömrü ve IP55 su ve toz direnci de dahil olmak üzere, bu yeni özellikler listesi en azından kağıt üzerinde oldukça rakipsiz görünüyor.
Aktif olmayan Elite 4… aktif gürültü giderme özelliğine sahip, kendi başlarına, tabii ki, melodilerinizi çok daha kısa bir süre, özellikle 5,5 saate kadar devam ettirebilir. Ancak, yukarıda belirtilen liste fiyatı göz önüne alındığında bu da fena değil ve paranın değeri açısından, kesinlikle yeni ve güçlü bir yarışmacıya bakıyorsunuz. dünyanın en iyi kablosuz kulaklıkları burada.

Elite 4’ün tasarımı, uzun süredir Jabra hayranları için büyük bir sürpriz olmamalı ve dört “klasik” renk de tanıdık gelebilir: Koyu Gri, Lacivert, Leylak ve Açık bej.

Ofiste, spor salonunda, okulda, parkta veya seyahatleriniz sırasında “tüm gün konfor” için tasarlanan Jabra’nın en yeni tomurcukları, tüm cihazlarla sorunsuz bağlantı ve aramalar ile uygulamalar arasında kolay geçiş sağlamak için yapılmış en son teknolojilerin tümünü içerir. 99,99 $ standartlarına göre mükemmel arama netliği vaat eden toplam dört mikrofon ve “kristal netliğinde ses” için 6 mm hoparlörden bahsetmiyorum bile.

Elite 4 şu anda üreticilerinin resmi ABD e-mağazasından alınmaya hazır ve her an ülke çapındaki büyük perakendecilere yayılabilir.telefon-1