Glitch Busters: Toylogic’in yeni neşeli kooperatif nişancı oyunu Stuck on You’nun artık resmi bir çıkış tarihi var. Glitch Busters: Stuck on You’nun çıkış tarihi, çıkış tarihi duyuru fragmanının bir parçası olarak yeni oynanış görüntüleri ile 23 Mayıs olarak açıklandı.

Oyuncular, canlı bir çevrimiçi dünyayı tehdit eden virüsleri ve böcekleri ortadan kaldırmak için diğer üç kişiyle birlikte çalışabilecekler.

Bir ortak oyun olan Glitch Busters: Stuck on You, diğer oyuncuları birbirinin arasında itmenize veya çekmenize izin veren manyetik bir sistem de dahil olmak üzere diğer oyuncularla etkileşim kurmanın çeşitli yollarını sunar. Oynanış görüntüleri, iki kişilik mekanik modu ve oyuncuları üst üste istifleme yeteneği gibi bu co-op sistemlerinden bazılarını iş başında gösteriyor.

Glitch Busters: Stuck on You’nun arkasındaki stüdyo olan Toylogic, NieR Replicant, The Evil Within ve Super Smash Bros. Brawl gibi oyunlar için geliştirme desteği sağlayan Tokyo merkezli bir şirkettir. NieR Replicant ve The Evil Within’in daha karanlık temalarının aksine, Glitch Busters tüm aile için yapılmış bir oyundur.

Glitch Busters: Stuck on You, 23 Mayıs’ta PS4, Nintendo Switch ve PC’nin yanı sıra geriye dönük uyumluluk yoluyla PS5’te piyasaya çıkacak.oyun-6