Yeni sürüm 3.5 Spiral Abyss’in bu Genshin Impact solo Ganyu çalışması, geldikleri kadar etkileyici. HoYoverse, anime oyununun mevcut uçurum döngüsünün son patronuna iki milyondan fazla HP vermeye karar verdi ve bu da onu oyunsonu zindanında gördüğümüz en büyük hasar süngerlerinden biri haline getirdi. Ancak Ken Rurouni’nin Genshin Impact Ganyu yapısı ve oyuncu becerisi karşısında bunun önemi yoktu.

Setekh Wenut, bu uçurum döngüsünün son patronudur ve bu oyunu yeterince uzun süre oynayan herkes bunun gibi yılan tipi düşmanların Spiral Abyss’te bir süre sınırı altındayken savaşılması en sinir bozucu patronlar olduğunu bilir. Buna Ruin Serpent, Golden Wolflord ve hatta muhtemelen yaklaşan Apep dahildir.

Şimdiye kadar, tüm yılan patronların, her tür hasara karşı savunmasız hale geldikleri aşamalar var, bu da, küçük açıklıklar sırasında çılgın miktarda ani hasar üretemediğiniz sürece, verilen süre içinde onları yenmeyi zorlaştırıyor.

Bu durumda, Setekh Wenut sürekli olarak yer altına dalar ve genellikle vurulmaktan kaçınmasına izin verir. Bu nedenle, Ken Rurouni’nin 36 yıldız kazanmak için zaman sınırının altında bitirirken sadece bir C0 Ganyu ile bir galibiyet çıkarabilmesi dikkate değer.

Ken Rurouni, YouTube’da zorlu uçurum koşuları yapmasıyla tanınır, ancak bu, bunu daha az etkileyici yapmaz. Sıyrılmaları ve beceri zamanlaması hala en üst seviyede.

İlk yarı takımları sadece Hu Tao ve Xingqiu’dan oluşuyor – ki bu da dikkate değer – ve ikinci yarı takımları tek başına Ganyu. Sonunda karakterlerin istatistikleriyle birlikte tam Kat 12 koşusunu görmek için yukarıdaki videoya göz atabilirsiniz.

Ganyu şu anda çekilemez, ancak Genshin Impact sürüm 3.5’in ikinci yarısı Ayaka ve Shenhe’yi getiriyor – başka bir güçlü Cryo DPS ve sağlam bir Cryo desteği.oyun-2