Amazon’un son elden çıkarmaları, toplam kayıpla birlikte 27.000 iş (ilk duyuruda 18.000, son günlerde 9.000) ünlü bir kurban olduğunu iddia etti. Hakkında dpreview.comi için uluslararası bir referans noktası dijital fotoğrafçılar ve bu konuda dünyada en çok ziyaret edilen site.
21 Mart Salı günü aslında sitede bir açıklama çıktı site olduğunu bildiren artık güncellenmeyecek önümüzdeki 10 Nisan’dan itibaren ve içeriğin salt okunur modda sunulacağı belirli bir sürenin ardından, tamamen hizmet dışı bırakıldı ve ardından çevrimdışı duruma getirildi.

DpReview nedir?

Dpİnceleme 1998 doğumluve öyleydi 2007’de Amazon’dan satın alındı. Onlar içeride bulunur incelemeler dijital kamera modelleri, fotoğraf özellikli akıllı telefonlar, fotoğraf ve video çekimi için dronlar, lensler ve aksesuarlar. Ayrıca bir tane var toplum hem bireysel fotoğraf sistemlerine hem de teknik ve sanatsal konulara adanmış 70’in üzerinde forum ile çok canlı, kendi fotoğraflarını gönder ve en iyi atış için başkalarıyla rekabet edin.

Dünyanın her yerinden meraklılar için bir referans noktası

DpReview, yıllardır fotoğraf meraklıları için ana referans noktası olmuştur. teknik yönler bu sanatın bu karşılaştırıcıbir dijital fotoğraf makinesi modeli ile diğeri arasındaki teknik farklılıkları görmenizi sağlayan , ham formattaki dosyalar (yani, daha sonra herhangi bir yeniden çalışma yapılmadan doğrudan kamera sensörü tarafından kaydedilen verilerden elde edilen), deneme çekimleri karşılaştırılabilir olması için hep aynı yöntemlerle yapılmış, fotoğraf ekipmanı almaya karar verenler arasında çok popüler bir okuma haline getirmiştir: dijital organlar sarımsak akıllı telefonlar evrimleşmiş hedefler. Kayıtlı kullanıcılar – ücretsiz – için uygun bir alana sahipti yayınla ve herkese açık yap kendi resimleriniz. Kısacası, hemen hemen her fotoğraf tutkununun en az bir kez ziyaret ettiği ve pek çoğunun düşkün olduğu, topluluğa düzenli olarak katılan, kendi fotoğraflarını gönderen ve kendi ekipmanını seçmek için kullandığı 360 derecelik bir site. Genel trafik verileri doğrudan DpReview tarafından iletilmez, ancak çeşitli kaynakların analitik sitelerine göre sıralıyoruz. 10 milyon sayfa görüntüleme her ay.

Bir bilgi arşivini kaybedersiniz

Sitenin kullanıcıları ve uluslararası fotoğraf camiasının çoğu, endişelenmek sadece sitenin kullanımdan kaldırılması için değil, her şeyden önce yakın gelecekte tüm içeriğin çevrimdışı duruma getirilmesi kararı için. Böylece kaybolur dünyanın en büyük dijital fotoğraf materyali inceleme arşivi: yalnızca meraklılar için değil, aynı zamanda tartışılamayacak kurumsal kararların sürekli tehdidi altında bilgiyi zaman içinde sürdürmeyi önemseyen kişiler için de bir eksiklik. Kayıtlı kullanıcılar, oluşturdukları içerikleri 6 Nisan’a kadar indirebilirler.genel-18